0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kodėl atleidžiu?

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-09-13 Remigijus

Puiki knyga, bet ne niurgzliams.


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 5.29 SoldOut

Knygos "Kodėl atleidžiu?" aprašymas

"Atleidimas yra galia. Jis išvaduoja iš visų praeities varžtų ir padeda įveikti visas kliūtis. Knygoje „Kodėl atleidžiu?“ Johanas Kristofas Arnoldas (Johann Christoph Arnold) vengia vingrių išvedžiojimų, leisdamas eilinių žmonių neeiliniams išgyvenimams kalbėti patiems. „Žaizda“ – per daug švelnus žodis, nes daugeliui šių istorijų veikėjų teko iškęsti šiurpius smurtingų nusikaltimų, išdavysčių, prievartos, fanatiškumo ir karo padarinius. Tačiau knygoje gvildenami ir žemiškesni gyvenimo randai, atsiradę dėl kerštavimo, apkalbų, įtemptų šeimos santykių, atšalusios santuokos ar įtampos darbovietėje. Gyvenime ne kiekviena istorija turi laimingą pabaigą, ir Johanas Arnoldas to nenutyli. Jis taip pat kalba apie tai, kaip sunku atleisti sau pačiam, apie kaltinimų Dievui bergždumą ir apie sąmyšį žmonių, norinčių atleisti, tačiau nesugebančių to padaryti širdyse.
Johanas Kristofas Arnoldas ne vieną dešimtmetį su žmona Verena konsultuoja šimtus žmonių, neaplenkdamas kalinių, paauglių ir mirtinų ligonių. Jis dažnai svečiuojasi pokalbių laidose; jo žodžio mielai klausosi mokyklose ir konferencijų salėse. J. K. Arnoldas drąsiai kritikuoja socialines blogybes, nenuilstamai skelbdamas pagarbą gyvybei, dalyvaudamas pasauliniuose renginiuose už taiką."2012-09-13

Puiki knyga, bet ne niurgzliams.

2012-09-13

Puiki knyga!

2010-12-01

P.S. didelio įspūdžio knyga nepaliko, bet atitinkamose gyvenimo situacijose manau ji kai kam padės.

2010-12-01

Jeigu esate pikti ant ko nors, arba ant viso pasaulio, verta paskaityti. Daug tikrų istorijų kada žmonės atleidžia net žudikams. \r\nAtleidimas, tai reišia jūsų pačių geresnį gyvenimą, be kartėlio jausmo, todėl gyjate ir jūs patys.

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl atleidžiu?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kodėl atleidžiu?", kurią skaitytojams dovanoja Johann Christoph Arnold. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Johann Christoph Arnold su knyga "Kodėl atleidžiu?" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kodėl atleidžiu?" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Johann Christoph Arnold. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kodėl atleidžiu?" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kodėl atleidžiu?" perkama kartu