Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kodėl Lietuvoje griūva tiltai? Drakonų žudikų palikimas ir karas

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina: 19,32 €
Kaina su kodu: 17,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-05-28 Gediminas

Knyga tikrai verta dėmesio, paremta autoriaus asmenine patirtimi apie Lietuvos politikos užkulisius. Knygoje pateikiamos gilios įžvalgos apie Lietuvoje vykstančius politinius ir ekonominius procesus bei kas lėmė dabartinę situaciją. Tokios knygos labai reikalingos dabartiniame sudėtingame politiniame laikotarpyje. Knyga įkvepianti viltį Lietuvos žmonėms.


2024-06-30 19.32 InStock
Į krepšelį 17,39 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kodėl Lietuvoje griūva tiltai? Drakonų žudikų palikimas ir karas“ aprašymas

„Ar įmanomos esminės permainos Lietuvoje? Atėjo tas laikotarpis, kai galutinai krenta kaukės. Žmonės turi teisę žinoti ir suprasti, kad Lietuva yra daug platesnių procesų sudėtinė dalis. Ir tik nuo mūsų pačių prabudimo, asmeninio laisvo apsisprendimo, drąsos ir ryžto priklausys, kas atsitiks su kiekvienu iš mūsų ir mūsų vaikais. Ši knyga skirta kiekvienam žmogui, kuriam yra svarbu gauti atsakymus apie tai, kas vyksta ir ką reikėtų daryti, norint mums susigrąžinti valstybės valdymą.
Lietuvai atėjo laikas dar lemiamam mūšiui už valstybės išsaugojimą. Kelio atsitraukimui neturime, nes kitaip valstybės klanų mums stumiama degradacija sunaikins Lietuvą arba pavers ją tokia vieta, kurioje tradicines vertybes palaikantys žmonės ir jų šeimos negalės gyventi. Jau nuskambėjo paskutinis skambutis vaduoti mūsų šalį nuo piktų, ją griaunančių pilkų vidutinybių ir drakonų žudikų klano. Kviečiu išgirsti!“

Mindaugas Puidokas

Autorius dr. Mindaugas Puidokas - politikas, visuomenininkas, socialinių mokslų daktaras, geopolitikos ekspertas, jauniausias kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus (2019 metų rinkimuose), LR Seimo narys nuo 2016 metų. 12 metų buvo KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto dėstytojas, docentas. Dėstė tokius dalykus, kaip Diplomatijos menas, Tarptautiniai santykiai, Europos Sąjungos valdymo sistema, Visuomenės ir inovacijų raida ir kt. Aktyviai gina tradicinę šeimą, kovoja prieš Stambulo konvenciją ir siekius darželiuose bei mokyklose vaikams vis stipriau brukti žalingą informaciją. Palaiko griežtą kovą su nusikalstamais narkotikų platinimo, pedofilijos ir prekybos žmonėmis tinklais. Pasisako, yra UŽ TAIKOS saugojimą mūsų valstybėje.


  • Autorius: Mindaugas Puidokas
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 258
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090804919

2024-05-28

Knyga tikrai verta dėmesio, paremta autoriaus asmenine patirtimi apie Lietuvos politikos užkulisius. Knygoje pateikiamos gilios įžvalgos apie Lietuvoje vykstančius politinius ir ekonominius procesus bei kas lėmė dabartinę situaciją. Tokios knygos labai reikalingos dabartiniame sudėtingame politiniame laikotarpyje. Knyga įkvepianti viltį Lietuvos žmonėms.

2024-05-27

Prorusiško veikėjo propaganda.

2024-05-22

Puiki knyga. Rekomenduoju paskaityti tiems, kas nori realiai pažvelgti į tai, kas ir kodėl vyksta Lietuvoje.

Parašykite atsiliepimą apie „Kodėl Lietuvoje griūva tiltai? Drakonų žudikų palikimas ir karas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Publicistika

Mindaugas Puidokas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kodėl Lietuvoje griūva tiltai? Drakonų žudikų palikimas ir karas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kodėl Lietuvoje griūva tiltai? Drakonų žudikų palikimas ir karas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kodėl Lietuvoje griūva tiltai? Drakonų žudikų palikimas ir karas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kodėl Lietuvoje griūva tiltai? Drakonų žudikų palikimas ir karas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Puidokas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kodėl Lietuvoje griūva tiltai? Drakonų žudikų palikimas ir karas“ perkama kartu