0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 8.29 SoldOut

Knygos "Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos" aprašymas

Algirdo Matulio vadovėlyje "Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos" surinkta beveik viskas apie kompleksinius skaičius, ko gali prireikti fizikui. Knyga skirta ir studentui, ir mokslininkui, nusprendusiems perprasti įdomius ir naudingus kompleksinių funkcijų metodus. Autorius tarsi kviečia kiekvieną pažaisti kartu su juo kompleksiniais skaičiais, pažiūrėti ir pačiam įsitikinti, kaip ir kokius uždavinius juos naudojant galima išspręsti, kaip juos taikyti įvairių fizikos reiškinių analizei. Autorius tikisi, kad skaitytojas pamėgs jo knygą skaitydamas su pieštuku rankoje, o ją perskaitęs maloniai nustebs supratęs, kad išmoko daug gražių ir naudingų dalykų.


  • Autorius: Algirdas Matulis
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 236
  • Formatas: 15x21
  • ISBN ar kodas: 9955-497-28-9

Parašykite atsiliepimą apie "Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos", kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Matulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Matulis su knyga "Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Matulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos" perkama kartu