NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. Ajurveda praktikoje: mityba ir kasdienė veikla. Ruduo + Žiema + Pavasaris + Vasara

Kaina: 10,07 €
Kaina su kodu: 9,06 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 10.07 InStock
Į krepšelį 9,06 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Ajurveda praktikoje: mityba ir kasdienė veikla. Ruduo + Žiema + Pavasaris + Vasara" aprašymas

Visata gyvena biologiniais ritmais. Juos jaučia ir mūsų kūnas. Gera sveikata – tai kūno, proto ir sielos ryšys su išorine aplinka.

Dienos ir sezonų režimo svarba minima klasikiniuose Ajurvedos tekstuose. Gamtos ciklai – jos siunčiamos žinutės sveikatai palaikyti, kad atkurtume jėgas, jaustumėmės gyvybingi, turėtume laiko dvasiniam tobulėjimui ir būtume laimingi. Senoliai žinojo, kaip rūpestingai Gamta prižiūri ir suteikia mums gyvybiškai būtino maisto, pritaiko jį kiekvienam sezonui, kad pamaitintų kiekvieną gyvybiškai svarbią ląstelę. O stiprindama kūną, Motina Gamta atgaivina mumyse ir protėvių perduotas meilės bei harmonijos žinias, natūralią žmogiškąją išmintį.

Šiose keturiose knygelėse, skirtose atskirai kievienam metų laikui, rasite žinių apie:

• žinių apie tai, kas keičiasi gamtoje įvairiais metų laikais ir kokie pokyčiai tuo metu vyksta žmogaus organizme;
• kaip reikėtų juo pasirūpinti, kad jaustumėmės sveiki ir žvalūs;
• patarimų apie tinkamus ir netinkamus produktus;
• kiekvienam sezonui tinkamų receptų.

Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, I dalis. Ruduo

Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, II dalis. Žiema

Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, III dalis. Pavasaris

Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, IV dalis. VasaraKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Ajurveda praktikoje: mityba ir kasdienė veikla. Ruduo + Žiema + Pavasaris + Vasara"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KNYGŲ RINKINYS. Ajurveda praktikoje: mityba ir kasdienė veikla. Ruduo + Žiema + Pavasaris + Vasara", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KNYGŲ RINKINYS. Ajurveda praktikoje: mityba ir kasdienė veikla. Ruduo + Žiema + Pavasaris + Vasara" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KNYGŲ RINKINYS. Ajurveda praktikoje: mityba ir kasdienė veikla. Ruduo + Žiema + Pavasaris + Vasara" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KNYGŲ RINKINYS. Ajurveda praktikoje: mityba ir kasdienė veikla. Ruduo + Žiema + Pavasaris + Vasara"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Ajurveda praktikoje: mityba ir kasdienė veikla. Ruduo + Žiema + Pavasaris + Vasara" perkama kartu