0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Ketvirtokių dvynių NUOTYKIAI. Maja ir Lota. Ak tas storas šuo! + Trys - jau minia!

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 16,78 €*
Sutaupote: 10.29 € (62%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Ketvirtokių dvynių NUOTYKIAI. Maja ir Lota. Ak tas storas šuo! + Trys - jau minia!" aprašymas

„Viena už abi, abi už vieną!“ – šventa Hufnagelių dvynių Majos ir Lotos priesaika.
Knygos vaikams nuo 9 metų.

"Maja ir Lota. Ak tas storas šuo!"

"Maja ir Lota. Trys - jau minia"Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Ketvirtokių dvynių NUOTYKIAI. Maja ir Lota. Ak tas storas šuo! + Trys - jau minia!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Ketvirtokių dvynių NUOTYKIAI. Maja ir Lota. Ak tas storas šuo! + Trys - jau minia!", kurį parašė Antje Szillat. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Ketvirtokių dvynių NUOTYKIAI. Maja ir Lota. Ak tas storas šuo! + Trys - jau minia!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Antje Szillat. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Ketvirtokių dvynių NUOTYKIAI. Maja ir Lota. Ak tas storas šuo! + Trys - jau minia!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Ketvirtokių dvynių NUOTYKIAI. Maja ir Lota. Ak tas storas šuo! + Trys - jau minia!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Ketvirtokių dvynių NUOTYKIAI. Maja ir Lota. Ak tas storas šuo! + Trys - jau minia!" perkama kartu