0

KOMPLEKTAS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)

  • Leidėjas: Mileda
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS198

Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)" aprašymas

"Aleksandras Solonikas - eksportuojamas samdomasis žudikas"

Sensacingai pabėgęs iš "Matroskaja tišinos" kalėjimo Aleksandras Solonikas įsikuria prabangioje viloje Atėnuose. Jo atkakliai ieško milicija, kitos jėgos struktūros ir nusikaltėliai. Netrukus iš "kontoros" ima plaukti nauji užsakymai žudyti ir Rusijoje, ir užsienyje. Samdomasis žudikas supranta, kad kada nors užsakys nužudyti ir jį patį, todėl nutaria susirasti antrininką...
"Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!"

Knyga "Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!" - trečioji trilogijos apie vieną garsiausių Rusijos samdomų žudikų - Aleksandrą Soloniką dalis

Pirmoji trilogijos dalis - "Aleksandras Solonikas - samdomasis mafijos žudikas", antroji - "Aleksandras Solonikas - eksportuojamas samdomasis žudikas".

Spaudoje pasirodo sensacingas pranešimas apie tai, kad Graikijoje žuvo garsus samdomas žudikas Aleksandras Solonikas, kuris kadaise pabėgo iš „Matroskaja tišinos“ kalėjimo. Tačiau jo motina, atvažiavusi atpažinti sūnų, išvyksta iš Atėnų vos tik apsilankiusi morge ir nelaukia laidotuvių...

Maskvą vėl sukrečia skandalingų užsakomųjų žudynių, kuriose specialiosios tarnybos įžvelgia pažįstamą braižą, serija... Tad kas vis tik nužudytas Atėnų priemiestyje – pats „žudikas Nr. 1“ ar jo antrininkas? Ir kas iš tiesų yra Aleksandras Solonikas – Graikijos specialiųjų tarnybų įkaitas ar kažkokios slaptos organizacijos, kurią įkūrė buvę KGB karininkai, narys?

Naujos aplinkybės verčia Advokatą patį pradėti savo tyrimą."Rusų mafija 1991-2014"

Į atnaujintą ir papildytą knygos "Rusų mafija 1991-2014" leidimą įtraukti pastarųjų metų svarbiausi kriminalinio gyvenimo įvykiai, garsiausios bylos ir mažai žinomi faktai, nepatekę į Rusijos žiniasklaidą.

Knygoje aprašoma dvidešimt ketverių metų naujausioji Rusijos mafijos istorija, pateikiami pribloškiantys rezonansinių baudžiamųjų bylų faktai, ryškiausių banditų pasaulio personažų biografijos ir autoriaus, turinčio itin didelę bendravimo su pačiais pavojingiausiais, įtakingiausiais ir skandalingiausiais nusikaltėliais patirtį, asmeniniai pastebėjimai bei išvados.

Visa šioje knygoje "Rusų mafija 1991-2014" pateikiama medžiaga yra patikima, grindžiama asmeniniais autoriais pokalbiais ir dramatiškų įvykių liudininkų pasakojimais."Aš buvau mafijos advokatas"

Žymus rusų advokatas Valerijus Karyševas yra parašęs ir išleidęs per dvidešimt knygų. Jam yra tekę atstovauti teismuose daugeliui žinomų Maskvos nusikalstamo pasaulio veikėjų, tokiems kaip samdomam žudikui Aleksandrui Solonikui (Sašai Makedoniečiui) ir kt.

Prisiminimų knygoje „Aš buvau mafijos advokatas“ apžvelgiama dviejų dešimtmečių (1993–2014) Maskvos nusikalstamų grupuočių veikla, jų vadeivų gyvenimas ir likimas.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)" perkama kartu