Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 17.99 SoldOut

Knygos „KNYGŲ RINKINYS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)“ aprašymas

"Aleksandras Solonikas - eksportuojamas samdomasis žudikas"

Sensacingai pabėgęs iš "Matroskaja tišinos" kalėjimo Aleksandras Solonikas įsikuria prabangioje viloje Atėnuose. Jo atkakliai ieško milicija, kitos jėgos struktūros ir nusikaltėliai. Netrukus iš "kontoros" ima plaukti nauji užsakymai žudyti ir Rusijoje, ir užsienyje. Samdomasis žudikas supranta, kad kada nors užsakys nužudyti ir jį patį, todėl nutaria susirasti antrininką...
"Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!"

Knyga "Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!" - trečioji trilogijos apie vieną garsiausių Rusijos samdomų žudikų - Aleksandrą Soloniką dalis

Pirmoji trilogijos dalis - "Aleksandras Solonikas - samdomasis mafijos žudikas", antroji - "Aleksandras Solonikas - eksportuojamas samdomasis žudikas".

Spaudoje pasirodo sensacingas pranešimas apie tai, kad Graikijoje žuvo garsus samdomas žudikas Aleksandras Solonikas, kuris kadaise pabėgo iš „Matroskaja tišinos“ kalėjimo. Tačiau jo motina, atvažiavusi atpažinti sūnų, išvyksta iš Atėnų vos tik apsilankiusi morge ir nelaukia laidotuvių...

Maskvą vėl sukrečia skandalingų užsakomųjų žudynių, kuriose specialiosios tarnybos įžvelgia pažįstamą braižą, serija... Tad kas vis tik nužudytas Atėnų priemiestyje – pats „žudikas Nr. 1“ ar jo antrininkas? Ir kas iš tiesų yra Aleksandras Solonikas – Graikijos specialiųjų tarnybų įkaitas ar kažkokios slaptos organizacijos, kurią įkūrė buvę KGB karininkai, narys?

Naujos aplinkybės verčia Advokatą patį pradėti savo tyrimą."Rusų mafija 1991-2014"

Į atnaujintą ir papildytą knygos "Rusų mafija 1991-2014" leidimą įtraukti pastarųjų metų svarbiausi kriminalinio gyvenimo įvykiai, garsiausios bylos ir mažai žinomi faktai, nepatekę į Rusijos žiniasklaidą.

Knygoje aprašoma dvidešimt ketverių metų naujausioji Rusijos mafijos istorija, pateikiami pribloškiantys rezonansinių baudžiamųjų bylų faktai, ryškiausių banditų pasaulio personažų biografijos ir autoriaus, turinčio itin didelę bendravimo su pačiais pavojingiausiais, įtakingiausiais ir skandalingiausiais nusikaltėliais patirtį, asmeniniai pastebėjimai bei išvados.

Visa šioje knygoje "Rusų mafija 1991-2014" pateikiama medžiaga yra patikima, grindžiama asmeniniais autoriais pokalbiais ir dramatiškų įvykių liudininkų pasakojimais."Aš buvau mafijos advokatas"

Žymus rusų advokatas Valerijus Karyševas yra parašęs ir išleidęs per dvidešimt knygų. Jam yra tekę atstovauti teismuose daugeliui žinomų Maskvos nusikalstamo pasaulio veikėjų, tokiems kaip samdomam žudikui Aleksandrui Solonikui (Sašai Makedoniečiui) ir kt.

Prisiminimų knygoje „Aš buvau mafijos advokatas“ apžvelgiama dviejų dešimtmečių (1993–2014) Maskvos nusikalstamų grupuočių veikla, jų vadeivų gyvenimas ir likimas.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „KNYGŲ RINKINYS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Valerijus Karyševas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „KNYGŲ RINKINYS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „KNYGŲ RINKINYS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „KNYGŲ RINKINYS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „KNYGŲ RINKINYS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valerijus Karyševas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „KNYGŲ RINKINYS. Kriminalinės Rusijos kronika. Mafijos advokatas - Valerijus Karyševas (4 knygos)“ perkama kartu