0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Santechniko vadovas + Elektriko vadovas

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 58,99 €
Kaina knygyne: 78,99 €*
Sutaupote: 20.00 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 58.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Santechniko vadovas + Elektriko vadovas" aprašymas

Šis dviejų knygų komplektas rekomenduojamas specialistams, darbų vadovams, projektų vadovams, privatiems skaitytojams bei mokymo įstaigoms.

„Elektriko vadovas (2-as papildytas leidimas)“

Naujame 400 psl. papildytame “Elektriko vadovas” leidime – patarimai kaip instaliuoti ne tik sudėtingas, bet ir paprastesnes išmanaus namo sistemas, žaibosaugos įrengimo, elektrinio šildymo sprendimai ir kita naudinga informacija, ką turėtų žinoti kiekvienas elektrikas.

“Santechniko vadovas (2-as papildytas leidimas)”

Papildytoje bei atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko vadovas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendiniai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje, taip pat šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemose, apžvelgiami inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo klausimai, primenamos statybinės braižybos bei būtiniausios geometrijos žinios.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Super namai
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS411

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Santechniko vadovas + Elektriko vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "KOMPLEKTAS. Santechniko vadovas + Elektriko vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KOMPLEKTAS. Santechniko vadovas + Elektriko vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KOMPLEKTAS. Santechniko vadovas + Elektriko vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KOMPLEKTAS. Santechniko vadovas + Elektriko vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Santechniko vadovas + Elektriko vadovas" perkama kartu