0

KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema

  • Leidėjas: Muzikija
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS222

Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema" aprašymas

Dailininkės Julijos Stonytės ranka pieštos spalvinimo knygelės skirtos vaikams, mėgstantiems spalvinti su pasteliniais pieštukais, flomasteriais, kreidelėmis, akvarele, guašu. Taip pat palikta vietos, kad vaikai galėtų nupiešti savo sugalvotus piešinius.


Knygelės skirtos žadinti vaizduotę ir kūrybiškumą. Spalvinimas lavina spalvų suvokimą, rankos judesių koordinaciją, padeda pažinti nuotaikų kaitas ir atskleisti savo  pasaulį. Iš tos patirties vaikai kuria pasaulio suvokimą. Dažnai piešia, žaidžia įprasmindami tai, kas vyksta jų aplinkoje, jungdami naujus potyrius su tuo, ką jau žino ir yra patyrę.


Knygelėse be piešinių yra žaismingų užduočių, kurios moko skaičiuoti, skatina mąstyti, pažinti ir susipažinti su pavasario gamta, spalvomis.Pavasaris. Spalvinimo knygelė piešta ranka


Vasara. Spalvinimo knygelė piešta ranka


Ruduo. Spalvinimo knygelė piešta ranka


Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema" perkama kartu