TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Korupcijos tinklas. Kaip pasaulinio masto judėjimas kovoja su papirkinėjimu

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 1.42 SoldOut

Knygos "Korupcijos tinklas. Kaip pasaulinio masto judėjimas kovoja su papirkinėjimu" aprašymas

Peteris Eigenas savo knygoje išsamiai aprašo korupcijos priežastis, jos mąstus ir padarinius visame pasaulyje. Knygoje pristatoma jo įkurtos nevyriausybinės organizacijos Transparency International gimimo ir veiklos istorija yra puikus ir padrąsinantis pavyzdys, kaip pilietinė visuomenė gali efektyviai gintis nuo šio blogio.


Parašykite atsiliepimą apie "Korupcijos tinklas. Kaip pasaulinio masto judėjimas kovoja su papirkinėjimu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Korupcijos tinklas. Kaip pasaulinio masto judėjimas kovoja su papirkinėjimu", Peter Eigen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Peter Eigen su knyga "Korupcijos tinklas. Kaip pasaulinio masto judėjimas kovoja su papirkinėjimu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Korupcijos tinklas. Kaip pasaulinio masto judėjimas kovoja su papirkinėjimu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter Eigen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Korupcijos tinklas. Kaip pasaulinio masto judėjimas kovoja su papirkinėjimu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Korupcijos tinklas. Kaip pasaulinio masto judėjimas kovoja su papirkinėjimu" perkama kartu