0

Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 3.80 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 116
  • ISBN ar kodas: 9786094541957

2020-09-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai" aprašymas
„Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai" - ne mokslinis, ne akademinis ir ne kokios nors partijos programinis veikalas. Autorius pastebėjęs, kad besidomintiems politika šiandien stinga paprasto ir kartu suprantamo paaiškinimas, kas yra ta krikščioniškoji demokratija, kokia ji buvo ir kokia bus, ar bent jau galėtų būti, knygoje pateikia tekstą, kuris supažindina su minėtu politikos objektu.

Pirminis knygos „Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai" tekstas skelbtas tinklapyje arche.lt

Parašykite atsiliepimą apie "Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Vareikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Vareikis su knyga Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Vareikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Krikščioniškoji demokratija - paprastai ir nenuobodžiai" perkama kartu