0

Kriminalinio elgesio psichologija

  • Nemokamas knygos pristatymas
5.0
(2 įvertinimai)
Internetu: 19,99 €
Knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2016-05-26 Anonimas

Ką gero gali iš psichologijos mokslo pasiulyti Lietuva, Lietuviams. Tik visokia kriminologiją ir nieko normalaus, rašo apie visokiausią šlamštą kuris žmogui brestančiam dvasiškai jokios naudos neduoda o dar ir kenkia.

Informacija

Kriminalinio elgesio psichologija

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2006
  • Puslapių skaičius: 616
  • ISBN ar kodas: 9955190450

19.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Šiame vadovėlyje pateikiamos susistemintos žinios apie asocialaus elgesio atsiradimo, išlikimo, tęstinumo dėsningumus. Asocialaus elgesio genezė analizuojama remiantis etiologiniu asocialaus elgesio modeliu. Apibūdinami psichologiniai vaikų, paauglių bei suaugusių asmenų nusikalstamo elgesio ypatumai.
Analizuojami situaciniai ir ilgalaikiai nusikalstamo elgesio veiksniai, pristatomos kriminalinį bei agresyvų elgesį aiškinančios teorijos, leidžiančios geriau suprasti tokio elgesio atsiradimo ir išlikimo priežastis. Aptariamos atskiros nusikalstamo elgesio rūšys, pateikiami psichologiniai tam tikrus nusikaltimus darančių nusikaltėlių asmenybės profiliai bei kiti psichologiniai nusikalstamo elgesio aspektai, pristatomi kriminalinio, psichologinio ir geografinio ir psichologinio profiliavimo metodai, iliustruojami psichologiniais nusikaltėlių profiliais pagal atskiras nusikaltimų rūšis.
Vadovėlis „Kriminalinio elgesio psichologija“ skiriamas psichologijos, teisės ir penitencinės veiklos, socialinio darbo, edukologijos, sociologijos, kriminalistikos, teisėsaugos magistro studijų studentams, klausantiems tokius kursus kaip „Asocialaus elgesio psichologija“, „Kriminalinio elgesio psichologija“, „Nepilnamečių nusikalstamumo prevencijos problemos“ bei „Socialinio tyrimo metodai kriminologijoje“. Be to, vadovėlis naudingas praktikams, tiesiogiai dalyvaujantiems įvertinant, numatant ir priimant sprendimus tiriant nusikaltimus, rengiant programas, skirtas nusikaltimų prevencijai, arba parenkant tinkamas intervencines ir reabilitacines programas nusikaltusiems asmenims.

2016-05-26 Anonimas

Ką gero gali iš psichologijos mokslo pasiulyti Lietuva, Lietuviams. Tik visokia kriminologiją ir nieko normalaus, rašo apie visokiausią šlamštą kuris žmogui brestančiam dvasiškai jokios naudos neduoda o dar ir kenkia.

2012-08-30 Rasa

Skaičiua studijuodama magistrantūroje, bet dabar tai yra ir mano "stalo knyga", dirbant su nuteistaisiais

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu