0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūno teologija pradedantiesiems. Įvadas į popiežiaus Jono Pauliaus II sukeltą seksualinę revoliuciją

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 6.79 SoldOut

Knygos "Kūno teologija pradedantiesiems. Įvadas į popiežiaus Jono Pauliaus II sukeltą seksualinę revoliuciją" aprašymas

Iš visų nuostabiausių, keisčiausių ir teikiančių daug pasitenkinimo dalykų yra seksas, bet nusimanymas apie jį labiausiai glumina. Ką gi mes išdarinėjame? Kodėl pasaulis yra taip jo užvaldytas? Gali būti, kad sekso esmė – dauginimosi instinktas, tačiau... iš seksualumo randasi ir daugybė kitų dalykų – menas, dainos, romanai, obsesijos, susižavėjimas, liūdesys, draugystė, meilė, net žiaurumas ir nusikalstamumas. Visa tai atlieka be galo svarbų vaidmenį mūsų gyvenime – daro įtaką tiek fizinei, tiek dvasinei sveikatai, politikai, bendruomenėms ir net mūsų gyvenimo trukmei.
Kodėl taip yra? Ar paprasčiausiai esame prigimties pasmerkti daugintis? O gal čia veikia kažkokie protingesni ir subtilesni dalykai, gal yra gilesnė sąveika tarp seksualumo, gyvenimo ir to, ką reiškia būti žmogumi?
Tie „protingesni ir subtilesni dalykai“, ta „gilesnė sąveika tarp seksualumo, gyvenimo ir to, ką reiškia būti žmogumi“ yra būtent tai, ką Jonas Paulius II nuodugniai ir įžvalgiai išnagrinėjo rašydamas apie kūno teologiją.
Kelti klausimus apie žmogaus kūno prasmę reiškia pradėti gaivinančią kelionę, vedančią – jei tik tęsime iki galo – nuo žmogaus kūno prie lyčių skirtingumo slėpinio, nuo jo – prie švento bendravimo viename kūne paslapties; nuo jos – prie Kristaus šventojo bendravimo (Komunijos) su Bažnyčia slėpinio; ir nuo jo – prie Amžinojo Tėvo, Sūnaus ir Šventosios Dvasios švenčiausiojo bendravimo. Trumpai tariant, mąstydami apie giliausią žmogaus lytiško kūno prasmę, prisiliečiame prie paties Dievo slėpinio. Tai, kaip mes suprantame ir išreiškiame savo lytiškumą, atskleidžia giliausius mūsų įsitikinimus apie save, Dievą, meilės prasmę, visuomenės santvarką ir net visatos sandorą. Tokiu būdu Jono Pauliaus II mokymas apie kūno teologiją nauju būdu atskleidžia



Parašykite atsiliepimą apie "Kūno teologija pradedantiesiems. Įvadas į popiežiaus Jono Pauliaus II sukeltą seksualinę revoliuciją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kūno teologija pradedantiesiems. Įvadas į popiežiaus Jono Pauliaus II sukeltą seksualinę revoliuciją", Christopher West. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Christopher West su knyga "Kūno teologija pradedantiesiems. Įvadas į popiežiaus Jono Pauliaus II sukeltą seksualinę revoliuciją" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kūno teologija pradedantiesiems. Įvadas į popiežiaus Jono Pauliaus II sukeltą seksualinę revoliuciją" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Christopher West. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kūno teologija pradedantiesiems. Įvadas į popiežiaus Jono Pauliaus II sukeltą seksualinę revoliuciją" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kūno teologija pradedantiesiems. Įvadas į popiežiaus Jono Pauliaus II sukeltą seksualinę revoliuciją" perkama kartu