-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kur nakties lelijos žydi (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.08 SoldOut

Knygos "Kur nakties lelijos žydi (CD)" aprašymas

Ši kompaktinė plokštelė "Kur nakties lelijos žydi" – unikalus dainininkės Gintarės Jautakaitės ir dailininkės Sigutės Ach bendras projektas. Gintarės Jautakaitės kurtos ir su dukrele Elžbieta įdainuotos lopšinės jungia net penkias pasaulio kalbas, puoselėja vaiko intelektą ir, svarbiausia, užliūliuoja ne tik mažųjų, bet ir didelių klausytojų širdis. Kartu su stebuklingomis Sigutės Ach spalvų ir linijų vizijomis šios lopšinės susilieja į elegantišką, svajingą ir vientisą rinkinį. Jis taps nepakartojama dovana visiems!

From the very first sound this extraordinary album in five languages by singer-songwriter Gintarė Jautakaitė will take you on a magic adventure of intellect at play, the fascinating world of child‘s imagination. Lovingly and expertly produced (with the help from her little daughter Elizabeth) this beautiful, calming, elegant and tender music will accompany the youngest as well as the older on their nightly journey to the dreamland of unicorns where the night lilies bloom.

? Kompaktinė plokštelė įpakuota Sigutės Ach dekoruotoje dėžutėje. Viduje rasite kompaktinę plokštelę, lankstinuką su dainų žodžiais ir atvirlaiškį.

CD box is decorated by Sigutė Ach. You will find a CD, a booklet with lyrics and a postcard inside.??

1. Miegok, vaikeli 3:53
2. Vakaras vakaras 4:04
3. Islands in the sky (Salos danguje) 6:15
4. Liūlia liūlia, mano lėlyte 3:11
5. Juokų lopšinė 4:00
6. Sing and smile (Šypsokis ir dainuok) 1:41
7. Til engen hvor natt-liljen er I blomst (Kur nakties lelijos žydi) 3:10
8. Miega mėnulis 4:05
9. Hällilaul paadis (Lopšinė laivelyje) 2:49
10. Taip vaikučiai miega 4:33
11. Mano lopšinė 2:25
12. Gimtinės pasakėlė 5:17
13. (Sakuros žiedai and tavo pagalvėlės) 3:11
14. Lullaby for you (Lopšinė tau) 5:38
15. Sleep my baby (Mik, mano stebukle) 4:01
16. Evening is cradling sleepy stars (Vakaras sūpuoja dangų) 2:16Parašykite atsiliepimą apie "Kur nakties lelijos žydi (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kur nakties lelijos žydi (CD)", Gintarė Jautakaitė, Sigutė Ach. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gintarė Jautakaitė, Sigutė Ach su knyga "Kur nakties lelijos žydi (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kur nakties lelijos žydi (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintarė Jautakaitė, Sigutė Ach. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kur nakties lelijos žydi (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kur nakties lelijos žydi (CD)" perkama kartu