0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškai žiūrovams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.69 SoldOut

Knygos "Laiškai žiūrovams" aprašymas

Žinomos teatrologės knyga sudaryta iš dviejų dalių. Pirma dalis – gyvi įspūdžiai po spektaklių, gero teatro ilgesys, mintys apie lietuvių teatralų pasiekimus. Antrą dalį sudaro daugelio metų įspūdžiai iš Torunės tarptautinio teatrų festivalio „Kontaktas“, iš Vroclavo ir Varšuvos tarptautinių festivalių; skaitytojai supažindinami su turtingu Lenkijos teatriniu gyvenimu, užsienio teatro tendencijomis.Parašykite atsiliepimą apie "Laiškai žiūrovams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Laiškai žiūrovams", kurią skaitytojams dovanoja Audronė Girdzijauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Girdzijauskaitė su knyga "Laiškai žiūrovams" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laiškai žiūrovams" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Girdzijauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laiškai žiūrovams" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laiškai žiūrovams" perkama kartu