0

Laisvas kritimas

3.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-04-09 :)

cia kaip tuneliu trecia dalis

Informacija

Laisvas kritimas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Laisvas kritimas" aprašymas
Septintame poeto rinkinyje - vien eilėraščiai proza, kuriuos jis pats vadina tiesiog eilėraščiais. Naują knygą bendrinantis pojūtis - pasaulis negeba harmonizuotis, ir literatūra neturėtų glaistyti jo prieštaringumų. Ekspresyvaus, groteskiško kalbėjimo rinkinį užbaigia programiško skambėjimo tekstas "Aklavietės palaima".
2010-04-09

cia kaip tuneliu trecia dalis

Parašykite atsiliepimą apie "Laisvas kritimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laisvas kritimas, kurią skaitytojams dovanoja Romas Daugirdas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Daugirdas su knyga Laisvas kritimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laisvas kritimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Daugirdas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laisvas kritimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laisvas kritimas" perkama kartu