NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Laisvėn iš psichopato gniaužtų. Kaip atsigauti po emociškai žlugdančių santykių su narcizais, sociopatais ir kitais toksiškais žmonėmis

Kaina: 12,98 €
Kaina su kodu: 7,14 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 12.976 InStock
Į krepšelį 7,14 € -45% su kodu
PATOGU

Knygos „Laisvėn iš psichopato gniaužtų. Kaip atsigauti po emociškai žlugdančių santykių su narcizais, sociopatais ir kitais toksiškais žmonėmis“ aprašymas

Ar kada nors palaikėte santykius su psichopatu? Tikėtina, kad net jeigu ir taip, to nežinojote. Psichopatai yra apsukrūs žavėtojai ir meistriški manipuliatoriai, ištobulinę šiuos įgūdžius tiek, kad pačius pavojingiausius ir protu nesuvokiamus jų poelgius pradedate laikyti normaliais. Net jeigu tai jus skaudina.

Kiekvieną dieną šalia mūsų empatija nepasižyminčios žmogiškos būtybės sėja chaosą ir griauna gyvenimus tokiais ciniškais ir negailestingais būdais, kokius net sunku įsivaizduoti. Nuolat siekdami pinigų, sekso, įtakos ar paprasčiausios pramogos, psichopatai padarys viską, kad įgytų valdžią kitų atžvilgiu. Iš pažiūros jie – normalūs žmonės, bet savo draugus ir partnerius stumdo tarsi pėstininkus šachmatų lentoje.

Pasitelkę melagingas pagyras ir liaupses, kad gautų tai, ko nori, jie gali įvilioti į santykių pinkles bet kurį nieko neįtariantį taikinį. Aukai įkliuvus, jų žavūs pažadai virsta proto žaidimais ir psichologiniais kankinimais. Aukos paliekamos sugniuždytos ir sutrikusios, nesugebančios atpažinti (ar net nupasakoti žodžiais) to ką tik įvykusio košmaro.

Nuoširdi ir jautri knyga „Laisvėn iš psichopato gniaužtų“ – pirmasis psichopatų aukoms skirtas vadovas, kurį parašė žmogus, pats išgyvenęs toksiškus santykius. Knyga įkvepia vilties, kad po psichopatinio smurto įmanoma pasveikti ir vėl mėgautis gyvenimu. Atsisveikinkite su chaosu, nepasitikėjimu savimi ir aukos vaidmeniu. Jūs esate laisvas žmogus.

Jacksonas MacKenzie yra vienas iš interneto svetainės PsychopathFree.com – internetinės paramos bendruomenės, kurią kiekvieną mėnesį papildo daugybė psichopatų smurtą patyrusių žmonių, – įkūrėjų. Pats išgyvenęs tą patį, autorius nori kuo plačiau skleisti informaciją apie mus tykančius pavojus ir suteikti buvusioms aukoms saugią vietą dalytis išgyvenimais; vietą, kurioje kiekvienas empatiškas žmogus, išsigydęs praeities skaudulius, galėtų rasti laimę ir meilę. Jacksonas MacKenzie taip pat yra knygos Whole Again: Healing Your Heart and Rediscovering Your True Self After Toxic Relationships and Emotional Abuse autorius.


  • Pavadinimas originalo kalba: Psychopath Free: Expanded Edition: Recovering from Emotionally Abusive Relationships with Narcissists, Sociopaths & Other Toxic People
  • Autorius: Jackson MacKenzie
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930614
  • Vertėjas: Diana Urbonė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Laisvėn iš psichopato gniaužtų. Kaip atsigauti po emociškai žlugdančių santykių su narcizais, sociopatais ir kitais toksiškais žmonėmis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Jackson MacKenzie pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Laisvėn iš psichopato gniaužtų. Kaip atsigauti po emociškai žlugdančių santykių su narcizais, sociopatais ir kitais toksiškais žmonėmis“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Laisvėn iš psichopato gniaužtų. Kaip atsigauti po emociškai žlugdančių santykių su narcizais, sociopatais ir kitais toksiškais žmonėmis“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Laisvėn iš psichopato gniaužtų. Kaip atsigauti po emociškai žlugdančių santykių su narcizais, sociopatais ir kitais toksiškais žmonėmis“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Laisvėn iš psichopato gniaužtų. Kaip atsigauti po emociškai žlugdančių santykių su narcizais, sociopatais ir kitais toksiškais žmonėmis“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jackson MacKenzie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Laisvėn iš psichopato gniaužtų. Kaip atsigauti po emociškai žlugdančių santykių su narcizais, sociopatais ir kitais toksiškais žmonėmis“ perkama kartu