⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laukiam Kalėdų (knyga su defektais)

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laukiam Kalėdų (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Kalėdos – šeimos šventė!

Drauge su savo mažyliais vartydami knygelės "Laukiam Kalėdų" puslapius ir skaitydami linksmus eilėraštukus, leisitės į kelionę po apsnigtą mišką.

Aplankysite net devynias žvėrelių ir paukščių šeimas, pamatysite, ką jos veikia namuose, kaip ruošiasi Kalėdoms, kaip pasitinka namo grįžtančius artimuosius... O galbūt miško gyventojų veikloje atpažinsite ir savo šeimos malonius kalėdinius rūpesčius?

Svarbiausia – per Kalėdas būti visiems drauge!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 26
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094195921-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laukiam Kalėdų (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Laukiam Kalėdų (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Laukiam Kalėdų (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Laukiam Kalėdų (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Laukiam Kalėdų (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Laukiam Kalėdų (knyga su defektais)" perkama kartu