0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą?

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-08 Skaitytojas

Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą?


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 14.99 SoldOut
Knygos "Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą?" aprašymas
Daugelyje šalių ir ne po vieną kartą išleistoje Viktoro Suvorovo knygoje įtaigiai ir argumentuotai įrodinėjama, kad Sovietų Sąjunga buvo Antrojo pasaulinio karo iniciatorė ir kaltininkė, kad ji rengėsi pirmoji užpulti Vokietiją, tačiau Hitleris aplenkė Staliną. Knygos autorius savo tėvynėje buvo apkaltintas išdavyste ir už akių nuteistas mirties bausme.

  • Autorius: Viktoras Suvorovas
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 391
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417009662

2021-01-08

Parašykite atsiliepimą apie "Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istorija ir visuomenė

Viktoras Suvorovas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktoras Suvorovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą?" perkama kartu