0

Leisk tave mylėti (Jausmų egzotika)

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-11-09 mony

radau internete kad yra jau apie sesę aną, labai lauksiu, žiauriai patiko visos knygos :)

Informacija

Leisk tave mylėti (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 10,6 x 16,7, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094062483

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Leisk tave mylėti (Jausmų egzotika)" aprašymas
Įtakingas posėdžių kabinete...
Nikolui Rosiniui nė trupučio nerūpi senas vynuogynas, į Toskaną jis vyksta tik verčiamas šeimos. Čia jis sutinka Alesiją Antonini – įnoringą, aštrialiežuvę merginą, ir viešnagė iškart tampa daug įdomesnė!
Aistringas lovoje!
Alesija buvo perspėta saugotis žmogaus, pavarde Orsinis. Tačiau Nikolas – toks vyriškas. Ji paklūsta jo reikalavimams, nors ir supranta, kad gali prarasti ne tik turtus, bet ir širdį...
2011-11-09

radau internete kad yra jau apie sesę aną, labai lauksiu, žiauriai patiko visos knygos :)

2011-11-06

Ši istorija nė kiek nenusileidžia ankstesnėms :) Patiko:) Manau, kad šios šeimos knygučių serija dar nesibaigė. Pabaiga leido suprasti, kad dar laukia seserų istorijos, tikiuosi, kad nesuklydau :)

Parašykite atsiliepimą apie "Leisk tave mylėti (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Leisk tave mylėti (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sandra Marton su knyga Leisk tave mylėti (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Leisk tave mylėti (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Leisk tave mylėti (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Leisk tave mylėti (Jausmų egzotika)" perkama kartu