0

Leonardas da Vinčis

Kaina internetu: 36,99 €
Kaina knygyne: 37,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (3%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Leonardas da Vinčis

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 624
  • ISBN ar kodas: 9786098184341

2020-10-31 36.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Leonardas da Vinčis" aprašymas

Jis buvo kūrybiškiausias visų laikų genijus. Kokių paslapčių jis gali mus išmokyti? Įspūdinga biografija „Leonardas da Vinčis“ detaliai atkuria genijaus gyvenimą, kuris daugelį metų žadina viso pasaulio smalsumą. Pagrįsta tūkstančiais puslapių Leonardo da Vinčio užrašų, brėžinių ir piešinių, ši knyga yra kupina naujų faktų apie da Vinčio gyvenimą ir darbą.

Walter Isaacson – biografijų meistras, parašęs bestseleriais tapusias knygas „Steve Jobs“ ir „Einstein“, meistriškai susieja Leonardo da Vinčio meną su mokslu ir parodo, kaip jo genialumas buvo paremtas savybėmis, kurias ir mes galime išlavinti. Tai smalsumas, atidus stebėjimas ir tokia gyva vaizduotė, kad ji dažnai virsdavo fantazijomis.

Leonardas da Vinčis sukūrė du garsiausius istorijoje paveikslus – „Paskutinė vakarienė“ ir „Mona Liza“. Tačiau jis pats jautėsi ne tik menininkas, bet ir mokslo, technikos žmogus. Su aistra, kuri kartais tapdavo kone apsėdimu, jis imdavosi novatoriškų anatomijos, fosilijų, paukščių, širdies, lėktuvų, botanikos, geologijos ir ginkluotės tyrimų. Da Vinčio gebėjimas stovėti kryžkelėje tarp humanitarinių ir techninių mokslų geriausiai atsispindi jo piešinyje „Vitruvijaus žmogus“.

Kaip ir daugelio kitų išradėjų, L. da Vinčio kūrybiškumas kilo iš daugybės skirtingų pomėgių. Jis lupo odą nuo lavonų veidų, piešė raumenis, kurie judina lūpas, o tada nupiešė įsimintiniausią šypseną pasaulio istorijoje. Jis tyrinėjo optiką, demonstravo, kaip spinduliai atsimuša į rageną ir tuomet sukūrė besikeičiančios perspektyvos iliuziją „Paskutinėje vakarienėje“.

W. Isaacson knygoje „Leonardas da Vinčis“ atskleidžiama, kad da Vinčio genialumą lėmė ne tik jo aistros ir pomėgiai, apėmę daugybę skirtingų sričių, bet ir tai, jog jis visuomet buvo savotiškas nepritapėlis. Jis nepaisė įstatymų, neslėpė esąs homoseksualus, buvo vegetaras, kairiarankis, išsiblaškęs ir eretikas.

Leonardo da Vinčio gyvenimas turėtų mums priminti, kaip svarbu ne tik įdiegti žinias savo vaikams, bet ir įskiepyti nuolatinį troškimą klausti ir tomis žiniomis abejoti; kokia svarbi yra vaizduotė ir gebėjimas mąstyti kitaip nei daugelis.

Knygoje „Leonardas da Vinčis“ rasite ir spalvotas reprodukcijas, genijaus tapybos darbų aprašymus, jo užrašų detales ar schemas, čia taip pat ir galybė ekscentriškų ir dar negirdėtų istorijų apie menininką, išradėją, kuris taip aistringai domėjosi mokslu, kad pavertė jį menu.

„Galingas kūrinys apie įkvepiantį protą ir gyvenimą. Kūrybiškumo studija: kaip jį apibrėžti, kaip jį pasiekti“.
The New Yorker

„Ambicingoje naujoje Walterio Isaacsono biografijoje, L. da Vinčis atgyja su visu savo talentu ir keistumu. Stiprus ir įžvalgus garsiausio pasaulyje portretų kūrėjo portretas“.

The Washington Post

Walter Isaacson (g. 1952 m.) – amerikiečių rašytojas ir žurnalistas, istorijos profesorius Tuleino universitete. 

Vertė Vaida Jėčienė, Irmina Domeikienė, Nomeda Berkuvienė, Giedrė Tartėnienė, Aistis Kelertas

Parašykite atsiliepimą apie "Leonardas da Vinčis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmenybės

Walter Isaacson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Leonardas da Vinčis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Leonardas da Vinčis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Leonardas da Vinčis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Leonardas da Vinčis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Walter Isaacson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Leonardas da Vinčis" perkama kartu