0

Lietingos dienos

Turime sandėlyje
Informacija

Lietingos dienos

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955343769

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Lietingos dienos" - detektyvo serijos apie milicijos leitenantą Donatą Vėbrą pirmoji knyga (antroji – "Vaivos juosta", 2014).


Žinomo rašytojo knyga "Lietingos dienos" apie sovietmečio Lietuvą aštuntojo dešimtmečio pradžioje: šalia istorinių ir politinių įvykių, sąlygojusių sovietinių piliečių gyvenimą, vyksta detektyvinės įtampos kupinas veiksmas vienoje Palangos viloje, kurioje atsidūręs milicijos leitenantas Donatas Vėbra žmogžudystės byloje tampa ir kaltinamuoju, ir kaltintoju.Veiksmas trunka nuo sekmadienio popietės iki ketvirtadienio. Be paliovos lyja, išskyrus trečiadienį. Lietus – kaip fonas jau primirštai sovietinei tikrovei, kuri knygoje atkurta itin vaizdingai ir tiksliai, gyvais nepakartojamų charakterinių tipų paveikslais, buities detalėmis ir leksika, paryškinta žemaitiškos šnektos, tarnybinio žargono, nevengiant ir grubių rusiškų keiksmažodžių.


Apie tolesnį milicijos leitenanto Donato Vėbros, idealistinių nuostatų tiesos ieškotojo, atsidavusio savo profesijai, gyvenimą ir detektyvinių rebusų sprendimus skaitytojai galės sužinoti kitoje autoriaus rašomoje knygoje „Vaivos juosta“.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu