0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuva - mano šalis (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuva - mano šalis (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 8.69 SoldOut
Knygos "Lietuva - mano šalis (CD)" aprašymas
Interaktyvi mokymo priemonė, paremta vaizdu bei garsu, gali būti naudojama klasėje arba savarankiškam mokymuisi. Priemonė suderinta su interaktyviomis lentomis.
Ugdomos vertybinės nuostatos: Pagarba savo tautos tradicijoms, religijai, kultūros paveldui, meilė gimtajam kraštui.
Mokymo priemonė susideda iš dviejų skyrių, "Lietuvos istorija" bei "Lietuva ir kaimynai".
Pirmasis skyrius, tai interaktyvi laiko juosta, kuria galima keliauti nuo ledynmečio iki dabartinių laikų. Slenkant amžiams, moksleivis mato, kaip kinta Lietuvos sienos ir kokie įvykiai vyksta. Sustojus pasirinktame amžiuje, galima pasižiūrėti animuotus pasakojimus apie pagrindinius to meto įvykius, taip pat žaisti žaidimus ar atlikti užduotis.
Antrajame skyriuje Lietuva išskirtoma į etnografinius Lietuvos regionus. Čia rasite liaudies pasakų sekamų to krašto tarme, pasakojimų apie liaudiškus drabužius, kaimo vaizdų bei pasakojimą apie kaimynus. Kitame skyrelyje pasakojama apie senovės baltų tautas bei pagonių dievus. Taip pat pateikiami valstybės simboliai, buvosios ir esamos sostinės. Kiekvienai temai yra žaidimai ir užduotėlės.

  • Autorius:
  • Leidėjas: LearnKey
  • Išleidimo metai: 2009
  • ISBN ar kodas: CD-MANOSALIS

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva - mano šalis (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuva - mano šalis (CD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Lietuva - mano šalis (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuva - mano šalis (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuva - mano šalis (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuva - mano šalis (CD)" perkama kartu