0

Lietuviškų tradicijų skrynelė

4.0
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2019-08-13 Odeta

Nuostabi knyga, turėtų būti kiekvieno lietuvio namuose.

Informacija

Lietuviškų tradicijų skrynelė

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 19x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • ISBN ar kodas: 9786094420504

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuviškų tradicijų skrynelė" aprašymas

Etninė kultūra – tai visos tautos per šimtmečius sukurta, iš kartos į kartą perduodama ir nuolat atnaujinama kultūros vertybių visuma, padedanti daugelyje gyvenimo sričių vykstančių globalizacijos procesų sumaištyje išlaikyti tautinį tapatumą, savimonę ir etnografinių regionų savitumą.

Profesoriaus Liberto Klimkos sudarytoje „Lietuviškų tradicijų skrynelėje“ išsamiai ir patraukliai pasakojama apie lietuvių tradicines šeimos bei kalendorines šventes, jų papročių kilmę ir prasmę, bendruomenišką pobūdį, ryšį su senąja baltų mitologija. Pagrindinė lietuviškųjų papročių ypatybė – gamtos reiškinių, diktuojamų dangaus šviesulių judėjimo skliaute, atspindys žmonių mąstysenoje ir elgsenoje. Tarp metų rato švenčių įterpti taip pat svarbių istorinių įvykių mažiau žinomi paminėjimai.

Tautinės savimonės ugdymas yra tolygus pilietiškumo brandinimui, tai labai aktualus tiek kultūros įstaigų, tiek švietimo sistemos uždavinys. Visa tai prasminga žinoti jaunajai kartai.
Leidinys dera su tautinio ir pilietinio ugdymo gairėmis, Pagrindinio ir vidurinio ugdymo etninės kultūros bendrosiomis programomis. Todėl pirmiausia jis skiriamas mokytojams, etninės kultūros žinias integruojantiems į savųjų dalykų mokymą tiek gamtos bei tiksliųjų, tiek ir humanitarinių bei socialinių mokslų srityse.
Tačiau leidinys bus naudingas kiekvienam lietuviui, kiekvienai Lietuvos šeimai, žengiančiai į modernųjį pasaulį ir nenorinčiai prarasti tautinio savitumo, atvirkščiai, skatintų žinoti, suvokti ir didžiuotis mūsų krašto etninės kultūros tradicijomis, tuo pačiu savo tautos kultūrinėmis vertybėmis būti atviriems visam pasauliui.

2019-08-13

Nuostabi knyga, turėtų būti kiekvieno lietuvio namuose.

2016-05-12

Ačiū gerb. prof. Libertui Klimkai - nuostabi, enciklopedinė, grakščiai parašyta knyga, suteikianti daug žinių apie lietuvių (ir bendrai baltų) etninę kultūrą, primenanti papročius ir paaiškinanti jų reikšmes, žadinanti domėtis, ieškoti, pastebėti ir džiaugtis, skatinanti gerinti save patį ir tai kas tave supa. Knyga neskirta vienkartiniam skaitymui, - tai koncentruota tautos sąvastis, skrynelė - kurioje nuolat gali kažką atrasti.

2014-01-31

Labai patiko si knyga, informatyvi, tolerantiskai, graziai parasyta

2014-01-30

Deja profesoriaus Liurberto Klimkos entnologijos žinios pasibaigia su pirmos lietuviškos knygos išspausdinimu. Iki to laikotarpio autorius remiasi tik nuogirdomis, spėliojimais, fantazavimais ir t. t. Jei knyga, anot autoriaus, pirmiausia skirta mokytojams, tai vargšai mūsų vaikai...

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviškų tradicijų skrynelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Etnografija

Libertas Klimka parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuviškų tradicijų skrynelė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuviškų tradicijų skrynelė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuviškų tradicijų skrynelė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuviškų tradicijų skrynelė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Libertas Klimka tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuviškų tradicijų skrynelė" perkama kartu