⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 14.45 SoldOut

Knygos "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete" aprašymas

Leidinys "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete" skirtas vienam Lietuvos edukologijos universiteto mokymo ir mokslo struktūriniam padaliniui – Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedrai – apžvelgti.

Leidinio "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete" pirmojoje dalyje apžvelgiamos katedros atsiradimo ištakos, toliau aptariama katedros veikla vėlesniais Vilniaus pedagoginio instituto darbo dešimtmečiais. Daugiau kalbama apie katedros darbą, atkūrus Lietuvos nepriklausomybę ir vykdant aukštojo mokslo reformą, parodoma, kuo pasižymi Universiteto vykdoma Lietuvių filologijos studijų p rograma, kuo ji patraukli ir konkurencinga, kokia yra katedros pedagoginė (akademinė) ir mokslinė veikla.
Antrojoje leidinio "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete" dalyje skaitytojas ras katedros darbuotojų sąrašą, kuriame pateikiami svarbiausieji dirbusių ir dirbančių katedros narių biografiniai ir bibliografiniai duomenys, trečiojoje dalyje pateikiamos svarbesnių katedros leidinių viršelių kopijos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete", Sonata Vaičiakauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sonata Vaičiakauskienė su knyga "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sonata Vaičiakauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalba: studijos ir tyrimai Lietuvos edukologijos universitete" perkama kartu