0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalendorinės šventės

  • Nauja knyga
Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių kalendorinės šventės" aprašymas

Knygelėje „Lietuvių kalendorinės šventės“ pasakojama apie lietuvių tautos papročius ir tradicijas. Knygelė skirta tiek jaunimui, tiek suaugusiems žmonėms.

Lietuviai - sena ir gilias tradicijas išlaikiusi tauta, ji glaudžiai susijusi su krikščioniškuoju tikėjimu. Tai ryškiai atsispindi lietuvių papročiuose, tradicijose bei kalendorinėse šventėse. Šventės - gyvenimo dalis. Jos ne tik poilsis, jos ir pagrindinė sąlyga žmonių dvasingumui, kurio taip dažnai pasigendame.

Linkime, jog ši knygelė „Lietuvių kalendorinės šventės“ būtų tarsi pramintas takas į žymiai gilesnes tautos savitumo pažinimo gelmes.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • Formatas: 21x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090800744

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalendorinės šventės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie etnografiją

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių kalendorinės šventės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių kalendorinės šventės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių kalendorinės šventės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių kalendorinės šventės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių kalendorinės šventės" perkama kartu