0

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos

32,89 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos


2020-07-31 32.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų studijos, XXIV tomas

Profesorius Mečislovas Jučas 2016 m. švenčia savo 90-ąjį jubiliejų.

Šia knyga "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos" – tarptautiniu 25 mokslinių straipsnių rinkiniu – lietuvių istoriografijos klasiką, vieną žymiausių Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos tyrinėtojų pagerbia ir nuoširdžiai sveikina Profesoriaus kolegos, bičiuliai ir mokiniai, taip pat bemaž 250 šalies praeičiai ir paveldui neabejingų mokslininkų, kultūrininkų ir valstybininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš daugelio kitų Europos kraštų bei JAV.
Leidinyje "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos" skelbiama ir Profesoriaus Mečislovo Jučo bibliografija, keli kolegų ir mokinių proginiai tekstai apie Jubiliatą, o garbiojo Profesoriaus gyvenimo žingsnius pasakoja turiningos fotografijos.

Sudarytojai Vydas Dolinskas, Rimvydas Petrauskas, Edmundas Rimša

Vertėja į anglų kalbą Albina Strunga
Vertėja iš lenkų kalbos Irena Katilienė
Vertėja iš vokiečių kalbos Lina Plaušinaitytė

Už pagalbą rengiant šią knygą leidėjai nuoširdžiai dėkoja Vilniaus universiteto bibliotekos Rankraščių skyriui ir jo darbuotojai Nijolei Šulgienei, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vadovybės informacijos skyriaus vedėjai Virgilijai Beganskaitei ir profesoriaus Mečislovo Jučo dukteriai dr. Aurelijai Jučaitei.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu