Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 32.89 SoldOut

Knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos" aprašymas

Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų studijos, XXIV tomas

Profesorius Mečislovas Jučas 2016 m. švenčia savo 90-ąjį jubiliejų.

Šia knyga "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos" – tarptautiniu 25 mokslinių straipsnių rinkiniu – lietuvių istoriografijos klasiką, vieną žymiausių Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos tyrinėtojų pagerbia ir nuoširdžiai sveikina Profesoriaus kolegos, bičiuliai ir mokiniai, taip pat bemaž 250 šalies praeičiai ir paveldui neabejingų mokslininkų, kultūrininkų ir valstybininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš daugelio kitų Europos kraštų bei JAV.
Leidinyje "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos" skelbiama ir Profesoriaus Mečislovo Jučo bibliografija, keli kolegų ir mokinių proginiai tekstai apie Jubiliatą, o garbiojo Profesoriaus gyvenimo žingsnius pasakoja turiningos fotografijos.

Sudarytojai Vydas Dolinskas, Rimvydas Petrauskas, Edmundas Rimša

Vertėja į anglų kalbą Albina Strunga
Vertėja iš lenkų kalbos Irena Katilienė
Vertėja iš vokiečių kalbos Lina Plaušinaitytė

Už pagalbą rengiant šią knygą leidėjai nuoširdžiai dėkoja Vilniaus universiteto bibliotekos Rankraščių skyriui ir jo darbuotojai Nijolei Šulgienei, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vadovybės informacijos skyriaus vedėjai Virgilijai Beganskaitei ir profesoriaus Mečislovo Jučo dukteriai dr. Aurelijai Jučaitei.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos", Edmundas Rimša, Rimvydas Petrauskas, Sud. Vydas Dolinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edmundas Rimša, Rimvydas Petrauskas, Sud. Vydas Dolinskas su knyga "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Rimša, Rimvydas Petrauskas, Sud. Vydas Dolinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos atodangos" perkama kartu