Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvos humanitarų mokslo organizacijos (1918-1940)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.99 SoldOut

Knygos „Lietuvos humanitarų mokslo organizacijos (1918-1940)“ aprašymas

Knygos autorius Romas Juzefovičius - Kultūros, filosofijos ir meno instituto vyresnysis mokslo darbuotojas, VPU docentas.
Monografijoje, remiantis skelbtos, archyvinės ir rankraštinės medžiagos tyrimu, nagrinėjama mokslininkų bei mokslo mėgėjų veikla steigiant Lietuvos humanitarinio profilio visuomenines mokslo organizacijas 1918-1940 m., atskleidžiama tų organizacijų kūrimo savitumai bei laimėjimai. Taip skelbiami įvairūs kiti dar niekur nepublikuoti duomenys.Parašykite atsiliepimą apie „Lietuvos humanitarų mokslo organizacijos (1918-1940)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Lietuvos humanitarų mokslo organizacijos (1918-1940)“, Romas Juzefovičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romas Juzefovičius su knyga „Lietuvos humanitarų mokslo organizacijos (1918-1940)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Lietuvos humanitarų mokslo organizacijos (1918-1940)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Juzefovičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Lietuvos humanitarų mokslo organizacijos (1918-1940)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Lietuvos humanitarų mokslo organizacijos (1918-1940)“ perkama kartu