⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos medinės bažnyčios, koplyčios ir varpinės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 14.77 SoldOut

Knygos "Lietuvos medinės bažnyčios, koplyčios ir varpinės" aprašymas

Šioje knygoje publikuojamos Lietuvos medinių bažnyčių, koplyčių ir varpinių nuotraukos. Autorė išsamiai aprašo šiuos pastatus, žvelgia istoriniu, architektūriniu rakursu.


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos medinės bažnyčios, koplyčios ir varpinės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos medinės bažnyčios, koplyčios ir varpinės", Algė Jankevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algė Jankevičienė su knyga "Lietuvos medinės bažnyčios, koplyčios ir varpinės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos medinės bažnyčios, koplyčios ir varpinės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algė Jankevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos medinės bažnyčios, koplyčios ir varpinės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos medinės bažnyčios, koplyčios ir varpinės" perkama kartu