Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvos žurnalistikos istorija. I dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.62 SoldOut

Knygos „Lietuvos žurnalistikos istorija. I dalis“ aprašymas

Vadovėlyje apibūdintos pirmųjų spaudos leidinių pasirodymo Vakarų Europoje, Baltijos šalyse bei Lietuvoje istorinės, materialinės ir techninės prielaidos, išskirti svarbiausieji lietuvių periodikos plėtros etapai, nurodyti jų specifiniai bruožai, tendencijos ir dėsningumai, išdėstyta periodinės spaudos raidos istorija. Šioje, pirmojoje dalyje atsispindi pirmųjų lietuviškų periodinių leidinių atsiradimo aplinkybės, jų platinimas Lietuvoje nelegaliomis sąlygomis (1823-1904 m.), lietuvių laikraščių ir žurnalų steigimas po spaudos draudimo panaikinimo (1904-1918 m. ).
Vadovėlyje taip pat parodoma lietuvių spausdintinės žurnalistikos raida, pateikiama žinių apie žymiausius kiekvieno laikotarpio lietuvių spaudos darbuotojus, leidėjus, redaktorius, žurnalistus.
Vadovėlis skirtas žurnalistikos specialybės studentams, taip pat savarankiškai besimokantiems arba savo kvalifikaciją keliantiems įvairių žiniasklaidos priemonių darbuotojams.


Parašykite atsiliepimą apie „Lietuvos žurnalistikos istorija. I dalis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Lietuvos žurnalistikos istorija. I dalis“, Vytas Urbonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytas Urbonas su knyga „Lietuvos žurnalistikos istorija. I dalis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Lietuvos žurnalistikos istorija. I dalis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytas Urbonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Lietuvos žurnalistikos istorija. I dalis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Lietuvos žurnalistikos istorija. I dalis“ perkama kartu