0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Linksmoji abėcėlė (2-as leidimas)

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Linksmoji abėcėlė (2-as leidimas)" aprašymas

Šmaikštūs ir linksmi eilėraštukai apie kiekvieną abėcėlės raidę.Parašykite atsiliepimą apie "Linksmoji abėcėlė (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Linksmoji abėcėlė (2-as leidimas)", kurį parašė Zita Gaižauskaitė. Siūlome ne tik išsamų "Linksmoji abėcėlė (2-as leidimas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zita Gaižauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Linksmoji abėcėlė (2-as leidimas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Linksmoji abėcėlė (2-as leidimas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Linksmoji abėcėlė (2-as leidimas)" perkama kartu