TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Lithuania: Culture and Education. Lietuva: kultūra ir mokslas (knyga su defektu)

3,55 €
Kaina su kodu: 2,48 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 3.545 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lithuania: Culture and Education. Lietuva: kultūra ir mokslas (knyga su defektu)" aprašymas

Aktyvėjant studentų ir jaunų specialistų mobilumui, tarpkultūrinės žinios įgyja vis didesnę reikšmę šiuolaikiniame pasaulyje. Nepakanka turėti tik specialybės žinių bei praktinių įgūdžių norint sėkmingai integruotis į europinę darbo rinką. Šis rinkinys apie Lietuvos kultūrą ir mokslą yra skirtas ne tik Lietuvos studentams, besimokantiems anglų kalbos, bet ir užsienio studentams, atvykstantiems studijuoti į Lietuvą pagal Socrates / Erasmus programą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lithuania: Culture and Education. Lietuva: kultūra ir mokslas (knyga su defektu)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Lolita Nevidonskienė, Karolina Butkuvienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lithuania: Culture and Education. Lietuva: kultūra ir mokslas (knyga su defektu)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lithuania: Culture and Education. Lietuva: kultūra ir mokslas (knyga su defektu)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lithuania: Culture and Education. Lietuva: kultūra ir mokslas (knyga su defektu)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lithuania: Culture and Education. Lietuva: kultūra ir mokslas (knyga su defektu)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lolita Nevidonskienė, Karolina Butkuvienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lithuania: Culture and Education. Lietuva: kultūra ir mokslas (knyga su defektu)" perkama kartu