0

Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė

Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 0.80 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė

  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9789955605744

2020-12-31 6.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė" aprašymas

2-oji knygos "Madagaskaras" laida. 

Ketvirtoji vieno žymiausių šiuolaikinių lietuvių dramaturgų Mariaus Ivaškevičiaus pjesė „Madagaskaras“ gerai pažįstama ne tik skaitytojams, bet ir Lietuvos bei užsienio žiūrovams – iš Vilniaus mažojo teatro spektaklio, jau spėjusio tapti klasika.

Pagrindinio herojaus Kazimiero Pokšto prototipas Kazys Pakštas – viena unikaliausių praėjusio šimtmečio Lietuvos istorijos asmenybių.  Jo idėja perkelti Lietuvą į Afriką suviliojo režisierių Rimą Tuminą, kuris ir paskatino dramaturgą imtis šios temos. Svarbiausi pjesės bruožai – intriguojantis siužetas, išmoningos situacijos, XX a. pradžios leksikos pavyzdžiu „išrasta“ kalba, autoironiškas ir šmaikštus pačių lietuvių požiūris į save ir pasaulį.

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas ją premijavo kaip kūrybiškiausią 2004-ųjų metų knygą.

"Pagauti entuziazmo, klausomės didžiojo XXI a. Šiaurės tradicijos bei lenkų avangardo aido šio teksto puslapiuose ir prisimename tokius autorius kaip Pirandello, Giraudoux, Brechtas ir Tolleris! Ir svajojame apie tokį autorių, kuris, kaip Ivaškevičius, sugebėtų papasakoti mums apie mūsų praeitį - mūsų svajones, iliuzijas, mūsų vakarykštį kvailumą - su tokia pat įžvalga ir sąmoju, su kuriais šis autorius pasakoja apie tarpukario lietuvių kultūrą."
Geffredo Fofi, eseistas, teatro, kino ir literatūros kritikas, Italija

"Pjesėje girdisi tiek daug tradicijų ir stilių, kad neišsilavinusiam žmogui nesunku tarp jų pasiklysti, o išsilavinusiam - suklysti. Čia ir absurdo teatro rytų-europietiškoji atmaina (greičiau Mrožekas nei Beckettas), ir socialinė satyra, ir poetinė tolimųjų simbolizmo laikų drama.
Bet svarbiausia "Madagaskare" - laisvė, laužanti ir interpretuojanti visas su Lietuva susijusias klišes. Tokią teatrinę laisvamanybę vargu ar galėtų sau leisti didelė šalis."
Marina Davydova, teatro kritikė, Rusija

Parašykite atsiliepimą apie "Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė, kurią skaitytojams dovanoja Marius Ivaškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marius Ivaškevičius su knyga Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marius Ivaškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė" perkama kartu