0

Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai

3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • ISBN ar kodas: 9789955256274

2020-11-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai" aprašymas

Leidinyje "Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai" - pateikiama medžiagos apie mitybos terpių sudėtį ir ruošimą, skiediklius, skiedinių ruošimą, mikrobiologinių tyrimų ir instrumentinius metodus.


Mokomoji knyga skirta Kauno technologijos universiteto Maisto produktų technologijos katedros studentams, studijuojantiems maisto produktų mikrobiologiją.

Parašykite atsiliepimą apie "Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Šarkinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Šarkinas su knyga Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Šarkinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Maisto mikrobiologijos laboratoriniai darbai" perkama kartu