NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Mankštinkimės kaip gyvūnai

Kaina: 26,91 €
Kaina su kodu: 21,53 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-03-31 26.914 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mankštinkimės kaip gyvūnai" aprašymas

Kūdikystės ir ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymo klausimai sudėtingi ir įvairiapusiški. Šiame laikmetyje, nepriklausomai nuo didžiulės ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo programų įvairovės, fizinio ugdymo problema išlieka itin aktuali.

Kas gi svarbiausia ugdant vaiką? Pirmiausia į šį klausimą norėtųsi atsakyti taip: viskas svarbu! Svarbu suvokti sveikatos esmę – fizinių ir dvasinių galių harmoniją.

Tai ką gi daryti tėveliams, kad vaikas būtų sveikas? Svarbi ir būtina nuostata – pradėti nuo savęs. Didžiulę reikšmę vaiko sveikatai, jos stiprinimui, ateities gyvenimui turi vaiko prigimtinės galios, kurios didele dalimi priklauso nuo tėvų sveikatos, jų gyvenimo stiliaus.

Šiuolaikiniame technologijų amžiuje itin aktuali problema tampa hipodinamija (nejudrumas, nepakankamas fizinis aktyvumas), pradedant ankstyvuoju vaikų amžiumi. Todėl ir šios knygos pagrindinė idėja – patarti tėveliams, kaip ugdyti sveikus, fiziškai aktyvius vaikus.

Mažyliams būdingi gerai išlavinti pamėgdžiojimo įgūdžiai, todėl tikslinga pamėgdžiojimu grįsti pagrindinių judesių mokymą. Tai įprasmina šioje knygoje „Mankštinkimės kaip gyvūnai“ pateikiama unikali fizinio ugdymo metodika, paremta gyvūnų pozų, judesių ir elgesio pamėgdžiojimu, realizuojanti veiksmingą ir harmoningą vaiko asmenybės, jo kūrybinių, intelektinių ir fizinių galių ugdymą, atverianti galimybę spręsti pagrindinių judesių lavinimą, plėtoti ir turtinti motorinę vaikų patirtį.

Mankštinimasis kaip gyvūnai – tai paprastumas, be kurio neįmanoma vaiko kūryba. Tai daugiau negu meilė gyvajai gamtai – tai susijungimas su ja.

Knygoje „Mankštinkimės kaip gyvūnai“ pateikta informacija bus naudinga ne tik tėveliams, seneliams, šeimoms, bet ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams, siekiantiems naujovių vaikų fizinio ugdymo metodikoje ir norintiems padėti tėvams geriau pažinti vaiko individualias galias, ir kineziterapeutams, masažistams, universitetinių pedagogikos krypties studijų programų studentams.


  • Autorius: Laimutė Bobrova
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 244
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955325512

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mankštinkimės kaip gyvūnai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie mūsų kūną, mankštą

Laimutė Bobrova pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mankštinkimės kaip gyvūnai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mankštinkimės kaip gyvūnai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mankštinkimės kaip gyvūnai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mankštinkimės kaip gyvūnai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laimutė Bobrova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mankštinkimės kaip gyvūnai" perkama kartu