0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mašinų elementų kursinis projektavimas, II d.

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-29


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 4.34 SoldOut

Knygos "Mašinų elementų kursinis projektavimas, II d." aprašymas

Mokomojoje knygoje pateiktos tipinės mašinų elementų pavarų projektavimo metodikos pritaikytos projektuoti kompiuteriu. Skirta mechanikos ir transporto priemonių inžinerijos pagrindinių studijų programų studentams.


2021-03-29

Parašykite atsiliepimą apie "Mašinų elementų kursinis projektavimas, II d."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mašinų elementų kursinis projektavimas, II d.", Dainius Vaičiulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dainius Vaičiulis su knyga "Mašinų elementų kursinis projektavimas, II d." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mašinų elementų kursinis projektavimas, II d." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dainius Vaičiulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mašinų elementų kursinis projektavimas, II d." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mašinų elementų kursinis projektavimas, II d." perkama kartu