0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažieji robotai (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mažieji robotai (DVD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 3.74 SoldOut
Knygos "Mažieji robotai (DVD)" aprašymas
Originalus pavadinimas: Tiny Robots
Žanras: šeimai, animacinis
Filmo trukmė: 45 min.
Sukurta:: Brazilija (2008)
Originalo kalba:: anglų
Amžiaus cenzas: A - filmas skirtas įvairaus amžiaus žiurovams
Įgarsinimo kalbos: lietuvių, anglų, rusų, latvių, estų
Subtitrai: lietuvių, rusų, latvių, estų

Tolimoje ateityje Žemė nebepriklauso žmonėms – vietoje jų čia gyvena robotai, turintys daugybę pareigų, užduočių ir darbo. Istorija prasideda Naujajame Geležies mieste, kuriame gyvena pasenusio modelio robotas Trankas. Miesto vadovas nutaria užvaldyti visą Žemę, o jo piktiems kėslams gali pasipriešinti vienintelis Tankas... Mūsų herojui teks stoti į kovą su Amazonės dykuma, monstrais ir pačiu miesto vadu...


Parašykite atsiliepimą apie "Mažieji robotai (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mažieji robotai (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Animacinis filmas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Animacinis filmas su knyga Mažieji robotai (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mažieji robotai (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Animacinis filmas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mažieji robotai (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažieji robotai (DVD)" perkama kartu