NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Mažoji IKIGAI knyga (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 4.39 SoldOut

Knygos "Mažoji IKIGAI knyga (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Ikigai - japonų filosofija, leidžianti sulaukti šimto metų. Tai japoniškas žodis malonumui ir gyvenimo prasmei nusakyti. Jis susideda iš žodžių iki (gyvas) ir gai (priežastis). Japonai juo įvardija „džiaugsmą būti visada užsiėmusiam“.

Ikigai - tai filosofija, kuri padeda kasdien jausti džiaugsmą ir pasitenkinimą, kuri išmoko džiaugtis kiekviena diena ir mėgautis smulkmenomis. Visi šie dalykai lemia neblėstantį optimizmą ir gyvybingumą, suteikia gyvenimui prasmę ir skatina ilgaamžiškumą. Pagal gyvenimo trukmę Japonijos vyrai užima ketvirtąją vietą pasaulyje, o Japonijos moterys - antrąją. Pasitelkęs ikigai, žmogus išmoksta suvaldyti savo mintis, nukreipti jas į mus supančio pasaulio grožį, išmoksta pajusti harmoniją ir suranda ramybę. Tik džiaugsmo kupina širdis lemia sėkmę tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Perskaitę šią knygą Jūs suprasite kodėl.

Anot japonų, visi turime savo ikigai – tikslą, dėl ko gyvename. Kai kurie jį jau atradę, kiti - dar tebeieško. Šia knyga išmokys rasti savąjį ikigai.

Knygoje "Mažoji IKIGAI knyga" kalbama apie 5 ikigai principus:

    1 principas - Pradėkite nuo mažų dalykų

    2 principas - Atsipalaiduokite

    3 principas - Siekite darnos ir pusiausvyros

    4 principas - Džiaukitės mažais dalykais

    5 principas - Gyvenkit čia ir dabar

Šie principai - ikigai sėkmės pamatas. Jie labai svarbūs norint suprasti ikigai. Jie neprieštarauja tarpusavyje ir nėra tarpusavyje nesuderinami. Jie neturi jokios sekos arba hierarchijos. Šie principai padės jums įsisąmoninti viską, ką perskaitysite šioje knygoje. Jie padės tas žinias pritaikyti savo gyvenime.

Skaitydami knyga "Mažoji IKIGAI knyga" suvoksite vis gilesnę šių principų esmę. Knyga padės surasti gyvenimo prasmę ir išmokys palaikyti sveiką sielą, protą ir kūną. Visi atradimai, kuriuos jums pavyks padaryti skaitant šią knygą, suteiks malonumą, nes ikigai yra tai, kas teikia pasitenkinimą ir džiaugsmą.

Kiekvieno, atradusio savo ikigai, laukia ilga ir laiminga gyvenimo kelionė.


  • Autorius: Ken Mogi
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 13x14, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955137511
  • Vertėjas: Daiva Krištopaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažoji IKIGAI knyga (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Ken Mogi pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mažoji IKIGAI knyga (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mažoji IKIGAI knyga (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mažoji IKIGAI knyga (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mažoji IKIGAI knyga (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ken Mogi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mažoji IKIGAI knyga (knyga su defektais)" perkama kartu