BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 20.24 SoldOut

Knygos "Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)" aprašymas

Knygoje "Mažosios Lietuvos žemė ( XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)" pateikta lietuvininkų politinių nuostatų raidos glausta analizė XVIII-XX amžių dokumentuose bei to laikotarpio žemėlapiuose, vaizduojančiuose Mažąją Lietuvą.

Vertinama žemėlapių įvairovė, ypatumai ir valstybių vykdytos politikos atspindys jose. XVIII-XX amžiai parinkti todėl, kad tame laikotarpyje galutinai susiformavo lietuvininkų politinės nuostatos, dėl kurių įgyvendinimo jie dar tebekovoja. Kadangi Mažąją Lietuvą valdė vokiečiai, tai lietuvininkų politinės nuostatos buvo jų vienokiu ar kitokiu būdu veikiamos ir įtakojamos.

Neįmanoma atsekti ir suvokti lietuvininkų politinių nuostatų raidos negretinant jos su Prūsijos, Vokietijos ir kitų didžiųjų Europos imperijų ir valstybių vykdyta politika. Todėl knygoje "Mažosios Lietuvos žemė ( XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)" pateikiama ir tų valstybių vykdytos politikos glausta apžvalga.

  • Autorius: Algirdas Antanas Gliožaitis
  • Leidėjas: Gairės
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 568
  • Formatas: 22x31, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955759669

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)", Algirdas Antanas Gliožaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Antanas Gliožaitis su knyga "Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Antanas Gliožaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)" perkama kartu