0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meilė dar gyva (CD)

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-02-15 PILVELYTE.info

Puikus albumas... Bravo


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.21 SoldOut

Knygos "Meilė dar gyva (CD)" aprašymas

Naujajame albume skamba įvairių muzikinių žanrų užsienio ir Lietuvos autorių sukurti kūriniai. Tarp jų - ir ispanų kompozitoriaus Rafaelio Artesero sukurta "Emotional Crisis", kuri tik per plauką Aistei nepelnė kelialapio į gegužės mėnesį Helsinkyje vykusį Eurovizijos finalą. Plokštelėje yra ir daugiau "eurovizinio" atspalvio - Aistė, pritaikiusi lietuviškus žodžius, jausmingai perdainavo Izraelio dainininkės Shiri Maimon eurovizinę baladę "The Silence That Remains". Šiuolaikinio skambesio kompaktinei plokštelei suteikė novatoriški lietuvių kūrėjai - kompozitorius Marius Salynas bei elektroninės muzikos pradininkų "Exem" ideologas Mindaugas Kazakevičius-Kryžius.


2008-02-15

Puikus albumas... Bravo

2008-01-31

liux

2008-01-11

grazu

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė dar gyva (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Meilė dar gyva (CD)", kurią skaitytojams dovanoja Aistė Pilvelytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aistė Pilvelytė su knyga "Meilė dar gyva (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meilė dar gyva (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aistė Pilvelytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meilė dar gyva (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilė dar gyva (CD)" perkama kartu