0

Meilė per atstumą (Aistra)

4.4
(5 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-11-24 Jolita

patiko, patiko, patiko :) as taip pat stebiuosi, kiek skirtingu istoriju vyko viename name :)

Informacija

Meilė per atstumą (Aistra)

  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: 9786094061349

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Meilė per atstumą (Aistra)" aprašymas
Atvykęs į Hanterio namą praleisti jam skirto mėnesio Džekas apstulbsta: randa jo laukiančią geriausio draugo seserį Meredit, kuri iš drovios paauglės yra virtusi kvapą gniaužiančia moterimi. Ji griežia dantį ant Džeko – aišku, ne be priežasties. Kadaise jo atstumta Meredit pasiryžusi žūtbūt įsivilioti magnatą į lovą.
2010-11-24

patiko, patiko, patiko :) as taip pat stebiuosi, kiek skirtingu istoriju vyko viename name :)

2010-11-23

Turbut pati neidomiausia knyga is sios serijos.Mergina kazkokia keistuole

2010-11-09

Skaičiau visą istorija, visos patiko :D Keista pabaiga, bet patiko :D

2010-11-09

Visas šis serialas yra gana vykęs, o ypač ši - paskutinioji knygutė. Net netikėjau, kad galima sugalvoti tiek skirtingų istorijų, vykstančių vienoje vietoje. Gal todėl ir rašė skirtingos autorės.

2010-11-09

patiko buvo smagu skaityti :)

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė per atstumą (Aistra)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Meilė per atstumą (Aistra), kurią skaitytojams dovanoja Susan Mallery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Mallery su knyga Meilė per atstumą (Aistra) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Meilė per atstumą (Aistra) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Mallery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Meilė per atstumą (Aistra) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Meilė per atstumą (Aistra)" perkama kartu