Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Meistravimas ir konstravimas (Ikimokyklinukų dailė)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.02 SoldOut

Knygos „Meistravimas ir konstravimas (Ikimokyklinukų dailė)“ aprašymas

Svarbu ne rezultatas, o procesas!
Padrąsinkite vaikus patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą, kurį teikia ši nauja apdovanojimą pelniusios autorės MaryAnn Kohl knygučių serija.

Šioje knygelėje pateikiama 50 būdų, kaip kurti pasitelkus raištelius, nėrinius, siūlius, verpalus, audinius, medieną, klijus ir ktias paprastas medžiagas. Tegu šie kūrybiniai, lengvai atliekami darbeliai padaro dailę artimesnę, mielesnę visokio amžiaus vaikams.

  • Autorius: MaryAnn F. Kohl
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986879922

Parašykite atsiliepimą apie „Meistravimas ir konstravimas (Ikimokyklinukų dailė)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Meistravimas ir konstravimas (Ikimokyklinukų dailė)“, MaryAnn F. Kohl. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar MaryAnn F. Kohl su knyga „Meistravimas ir konstravimas (Ikimokyklinukų dailė)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Meistravimas ir konstravimas (Ikimokyklinukų dailė)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė MaryAnn F. Kohl. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Meistravimas ir konstravimas (Ikimokyklinukų dailė)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Meistravimas ir konstravimas (Ikimokyklinukų dailė)“ perkama kartu