0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Microsoft Windows Vista

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Microsoft Windows Vista


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.99 SoldOut
Knygos "Microsoft Windows Vista" aprašymas

„Windows Vista“ – tai atnaujinta „Windows“ šeimos operacinė sistema. Ji tenkins įvairių asmeninių kompiuterių naudotojų poreikius – tiek pavienių vartotojų, naršančių po internetą, tiek verslo organizacijų darbuotojų, dirbančių su daugybe įvairių duomenų, tiek mokslininkų, atliekančių sudėtingiausius skaitmeninio modeliavimo ir analizės darbus.
Palyginti su ankstesnėmis versijomis, ši operacinė sistema yra gerokai stabilesnė, labiau patobulintos saugos priemonės, darbas tinkle, yra įvairialypės terpės elementai, įdiegta papildomų priemonių mobiliajam darbui, taip pat žmonėms su negalia. Iš esmės pakeista vartotojo sąsaja, informacijos pateikimas, jos tvarkymas, supaprastinta paieška.
Knygos skaitytojai sužinos, kaip dirbti „Windows Vista“ operacinės sistemos aplinkoje, kaip paleisti taikomąsias programas, naudotis jomis, įdiegti naujas, pašalinti nereikalingas, kaip naudotis kompiuterių tinklo galimybėmis, naršyti po internetą, siųsti el. laiškus. Aprašoma, kaip apsaugoti duomenis nuo nepatvirtintos prieigos, juos užšifruoti, saugoti archyve, atkurti prarastus arba sugadintus dokumentus, kaip keisti pagrindinius operacinės sistemos nustatymus, parinkti sistemos nustatymus žmonėms su negalia ir kt.Parašykite atsiliepimą apie "Microsoft Windows Vista"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Microsoft Windows

Birutė Leonavičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Microsoft Windows Vista, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Microsoft Windows Vista aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Microsoft Windows Vista už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Microsoft Windows Vista? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Leonavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Microsoft Windows Vista" perkama kartu