NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Miestelis prerijoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-01-05 Livija

Puiki knyga!


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.99 SoldOut

Knygos „Miestelis prerijoje“ aprašymas

„Miestelis prerijoje“ – autobiografiniais motyvais paremta vaikams ir paaugliams skirta knyga, įkvėpusi garsųjį televizijos serialą „Namelis prerijose“.


„Miestelis prerijoje“ – devynių knygų serijos „Namelis prerijoje“ septintoji knyga. Ši serija – tai autobiografiniai amerikiečių rašytojos Lauros Ingalls Wilder romanai, kurių veiksmas vyksta XIX a. antroje pusėje centrinėje JAV dalyje. Pagal šią seriją 1974-1983 m. buvo kuriamas ir Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamas televizijos serialas „Namelis prerijose“. Septintoji knyga, kaip ir kitos Ingalls Wilder knygos, pelnė prestižinius JAV vaikų literatūros apdovanojimus.


De Smeto miestelis išgyveno ilgą ir sunkią žiemą, tad gali pagaliau atsipūsti ir mėgautis pavasariu. Čia sparčiai kuriasi nauji atvykėliai, miestelis auga ir klesti. Jame atsiranda vis naujų darbų, o laisvalaikio pramogos tampa įvairesnės. Pavasaris reiškia naujus bendruomenės vakarus, susibūrimus ir literatūros skaitymus. Jais vis drąsiau mėgaujasi ir nuolat juose dalyvauja penkiolikmetė Lora. Ji kol kas dirba siuvėja, nes nori padėti šeimai atsigauti po sunkios žiemos. Juolab, kad jos vyresnioji sesuo planuoja išvykti mokytis į neregių koledžą Ajovoje, o tam reikia bendrų visų artimųjų pastangų.


Knygoje „Miestelis prerijoje“ pasakojama apie laiką nuo žiemos iki Lora tampa mokytoja. Mergina susiranda pirmą apmokamą darbą ir siekia savo svajonės - mokytojauti. Būtent šioje serijos knygoje mezgasi romantiški jos ir jos būsimo vyro Almanzo Vailderio ryšiai. Jis pirmą kartą palydi ją namo iš bažnyčios, taip nustebindamas ir pačia Lorą, ir jos mamą.


Vaikams ir paaugliams skirta knyga pasakoja apie šeimą, meilę, ištikimybę, laisvę ir kitas jaunam žmogui svarbias bendražmogiškąsias vertybes. Knyga sužavės visus legendinio serialo gerbėjus.


Rašytojos Lauros Ingalls Wilder atminimui skirti net keli muziejai nuo Misūrio iki Niujorko. Daugelis jų įkurti tose vietose, kuriose praėjo knygų serijoje aprašyti jaunosios Loros gyvenimo metai. Jos nuotykiai tapo spektakliais, kino filmais ir televizijos serialais. Lauros Ingalls Wilder garbei įsteigtas jos vardo apdovanojimas, teikiamas autoriams, kurių kūryba prisideda prie esminio ir ilgalaikio vaikų literatūros vystymosi.


Vertė Giedrė Tartėnienė


  • Autorius: Laura Ingalls Wilder
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094036910

2020-01-05

Puiki knyga!

Parašykite atsiliepimą apie „Miestelis prerijoje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Miestelis prerijoje“, kurį pristato Laura Ingalls Wilder. Siūlome ne tik išsamų „Miestelis prerijoje“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Laura Ingalls Wilder. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Miestelis prerijoje“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Miestelis prerijoje“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Miestelis prerijoje“ perkama kartu