0

Miestelis prerijoje

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2020-01-05 Livija

Puiki knyga!

Informacija

Miestelis prerijoje

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786094036910

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Miestelis prerijoje“ – autobiografiniais motyvais paremta vaikams ir paaugliams skirta knyga, įkvėpusi garsųjį televizijos serialą „Namelis prerijose“.


„Miestelis prerijoje“ – devynių knygų serijos „Namelis prerijoje“ septintoji knyga. Ši serija – tai autobiografiniai amerikiečių rašytojos Lauros Ingalls Wilder romanai, kurių veiksmas vyksta XIX a. antroje pusėje centrinėje JAV dalyje. Pagal šią seriją 1974-1983 m. buvo kuriamas ir Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamas televizijos serialas „Namelis prerijose“. Septintoji knyga, kaip ir kitos Ingalls Wilder knygos, pelnė prestižinius JAV vaikų literatūros apdovanojimus.


De Smeto miestelis išgyveno ilgą ir sunkią žiemą, tad gali pagaliau atsipūsti ir mėgautis pavasariu. Čia sparčiai kuriasi nauji atvykėliai, miestelis auga ir klesti. Jame atsiranda vis naujų darbų, o laisvalaikio pramogos tampa įvairesnės. Pavasaris reiškia naujus bendruomenės vakarus, susibūrimus ir literatūros skaitymus. Jais vis drąsiau mėgaujasi ir nuolat juose dalyvauja penkiolikmetė Lora. Ji kol kas dirba siuvėja, nes nori padėti šeimai atsigauti po sunkios žiemos. Juolab, kad jos vyresnioji sesuo planuoja išvykti mokytis į neregių koledžą Ajovoje, o tam reikia bendrų visų artimųjų pastangų.


Knygoje „Miestelis prerijoje“ pasakojama apie laiką nuo žiemos iki Lora tampa mokytoja. Mergina susiranda pirmą apmokamą darbą ir siekia savo svajonės - mokytojauti. Būtent šioje serijos knygoje mezgasi romantiški jos ir jos būsimo vyro Almanzo Vailderio ryšiai. Jis pirmą kartą palydi ją namo iš bažnyčios, taip nustebindamas ir pačia Lorą, ir jos mamą.


Vaikams ir paaugliams skirta knyga pasakoja apie šeimą, meilę, ištikimybę, laisvę ir kitas jaunam žmogui svarbias bendražmogiškąsias vertybes. Knyga sužavės visus legendinio serialo gerbėjus.


Rašytojos Lauros Ingalls Wilder atminimui skirti net keli muziejai nuo Misūrio iki Niujorko. Daugelis jų įkurti tose vietose, kuriose praėjo knygų serijoje aprašyti jaunosios Loros gyvenimo metai. Jos nuotykiai tapo spektakliais, kino filmais ir televizijos serialais. Lauros Ingalls Wilder garbei įsteigtas jos vardo apdovanojimas, teikiamas autoriams, kurių kūryba prisideda prie esminio ir ilgalaikio vaikų literatūros vystymosi.


Vertė Giedrė Tartėnienė

2020-01-05

Puiki knyga!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu