0

Rimtautas Vincentas Gibavičius

Kaina internetu: 28,99 €
Kaina knygyne: 34,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rimtautas Vincentas Gibavičius

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 27x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789955736769

2020-11-30 28.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rimtautas Vincentas Gibavičius" aprašymas

Rimtautas Gibavičius (1935–1993) – Lietuvos grafikas, knygų dailininkas, scenografas, sgrafito meistras. Labiausiai išgarsėjo estampų ciklu „Vilnius“ (1964–1987) bei sgrafitais Vilniaus universitete: „Devynios mūzos“ (1969) ir „Istoriniai portretai“ (9-asis deš.). Buvo išsiskirianti asmenybė menininkų bendruomenėje – ne tik dėl savitos kūrybos, bet ir dėl erudicijos, autoriteto, gebėjimo bendrauti.

Albume, skirtame šiam ryškų pėdsaką Lietuvos dailės istorijoje palikusiam kūrėjui, yra įdomiausių jo grafikos kūrinių reprodukcijos, sgrafitų ir scenografijos projektų nuotraukos ir kt. Tekstinę dalį sudaro ištraukos iš paties Gibavičiaus ir jo bičiulių pasakojimų bei rašinių, meno vertintojų straipsnių citatos, taip pat dailininko biografijos metmenys, gausiai iliustruoti dokumentinėmis ir jo darbų nuotraukomis.

Vertinga knygos dalis – pirmą kartą sudarytas išsamus Gibavičiaus kūrybos katalogas.

Parašykite atsiliepimą apie "Rimtautas Vincentas Gibavičius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dailė, skulptūra, dekoratyvus menas

Sud. Ieva Pleikienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Rimtautas Vincentas Gibavičius, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Rimtautas Vincentas Gibavičius aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Rimtautas Vincentas Gibavičius už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Rimtautas Vincentas Gibavičius? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Ieva Pleikienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Rimtautas Vincentas Gibavičius" perkama kartu