0

Milijono verta pagunda (Jausmų egzotika)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Milijono verta pagunda (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090301227

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Milijono verta pagunda (Jausmų egzotika)" aprašymas
Ką rinktis: pinigus ar meilę?
Milijonierius Evanas Lofordas yra paskutinis žmogus žemėje, kurio balerina Olivija Medison prašytų finansinės pagalbos. Ji dar nepamiršo, kaip šis vyras ją pažemino! Kadaise Evanas į šipulius sudaužė Olivijos širdį. Vis dėlto dėl paramos menui mergina pasiryžusi elgtis gražiai – pasipuošti pribloškiančia suknele ir žaviai šypsotis. Tačiau kai vėl prabunda aistra, laikytis gražaus elgesio taisyklių sunku – belieka atsiduoti geismui!
Iki šiol plevėsa Evanas sėkmingai vadovavosi vienos nakties taisykle ir niekada neturėjo bėdų. Tik šįkart potraukis Olivijai tampa nevaldomas...

Iš anglų kalbos vertė Vilma Burneikienė

Parašykite atsiliepimą apie "Milijono verta pagunda (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Milijono verta pagunda (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Kimberly Lang. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kimberly Lang su knyga Milijono verta pagunda (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Milijono verta pagunda (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kimberly Lang. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Milijono verta pagunda (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Milijono verta pagunda (Jausmų egzotika)" perkama kartu