NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Mirkt. Eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio

Kaina: 16,39 €
Kaina su kodu: 14,75 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 16.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mirkt. Eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio" aprašymas

Į naująjį rinkinį „Mirkt: eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio“ sugulė pluoštas geriausių pastaruosius ketverius metus rašytų poeto eilėraščių. Juose – ir jaunystės apmąstymai, ir brandaus amžiaus refleksijos, paskyrimai išėjusiems draugams ir gyvenimo kryptis formavusioms kelrodėms.

Pasak knygos autoriaus: „Šioje knygoje tyrinėju, kas, kaip, kiek yra dabar, dabartis, iš kokių sandų susideda dabartiena. Gyvendamas, sapnuodamas, kontepliuodamas, medituodamas suvokiu, kad dabar fiksuoti neįmanoma – visa išplaukę, greita ir vis greitėja, geriausiu atveju tesugaunu dadabarbar; gal dabar žmogų ištinka tik mirties akimirką, gal tas dabar ir yra gyvenimo prasmė? Nežinau, dar nežinau... dadabarbar... Daug ką iš abipus barbenu šia knyga, bet šitai – visų pirma. Labai. Labai paprastai. Prastai. Rastai. Tai. Ai...“

Aidas Marčėnas – poetas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas. Išleido keliolika poezijos rinkinių, eseistikos knygas „Sakiniai“, „KasDienynas“, kritikos straipsnių ir pokalbių rinktinę „Būtieji kartiniai“.

Apie Aido Marčėno „Mirkt: eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio“
https://www.15min.lt/kultura/naujiena/literatura/nauja-knyga-isleides-aidas-marcenas-apie-senstancio-poeto-privilegijas-ir-poezija-rokenrolo-ritmu-286-2176370Parašykite atsiliepimą apie "Mirkt. Eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mirkt. Eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio", Aidas Marčėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aidas Marčėnas su knyga "Mirkt. Eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mirkt. Eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aidas Marčėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mirkt. Eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mirkt. Eilėraščiai iš pasibaigusio pasaulio" perkama kartu