0

Miškai ir jų apsauga (CD)

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2012-09-13 Rabarbarai

Man patinka rabarbarai

Informacija

Miškai ir jų apsauga (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Miškai ir jų apsauga (CD)" aprašymas
Mokymo priemonė skirta Šiaulių valstybinės kolegijos gamtotvarkos vadybos bei kitų studijų programų studentams, studijuojantiems miškų apsaugos dalyką.
Pateikiamos bendrosios žinios apie miškus, jų reikšmę visuomenės gyvenime, miškų kirtimus ir miškų atkūrimo principus.
Supažindinama su miškų apsauga nuo ligų ir kenkėjų bei priešgaisrine apsauga. {abaigoje nurodyta rekomenduojama literatūra, tinkame išsamesnėms studijoms.
2012-09-13

Man patinka rabarbarai

Parašykite atsiliepimą apie "Miškai ir jų apsauga (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Miškai ir jų apsauga (CD), kurią skaitytojams dovanoja Sigita Karosienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigita Karosienė su knyga Miškai ir jų apsauga (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Miškai ir jų apsauga (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigita Karosienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Miškai ir jų apsauga (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Miškai ir jų apsauga (CD)" perkama kartu