0

Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 12x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 265
  • ISBN ar kodas: 9786094271861

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta" aprašymas
Politikos, komunikacijos ir viešųjų ryšių specialistas Robertas Pogorelis beveik visą savo laisvalaikį skiria kelionėms. Aplankęs per pusšimtį pasaulio šalių lėktuvais, traukiniais, autobusais ir autostopu, autorius knygoje "Mokėk keliauti. Patyrusio keliautojo patarimai" dalijasi savo įdomia patirtimi ir vertingais patarimais, kurie padės sklandžiai suplanuoti turiningą kelionę, o kartu – gerokai sutaupyti.


"Kur keliauti, kaip įsigyti pigesnį bilietą, kaip suplanuoti kelionės maršrutą, kaip nebūti apgautam ir apginti savo teises? Naudingi patarimai iliustruojami kvapą gniaužiančiais nuotykiais ir patirtomis situacijomis."

Dainius Kinderis, kelionių organizatorius


"Tobula knyga kiekvienam, norinčiam pažinti pasaulį, pasisemti naujų idėjų ir būti atviresniam kitoms kultūroms. Autorius labai skrupulingai pateikia visą savarankiškam keliautojui svarbią informaciją, iliustruodamas ją pavyzdžiais iš savo gausios patirties."

Gerimantas Statinis, žurnalistas ir publicistas


"Keliaudamas norite pajusti tikrą kitų šalių, kultūrų skonį? Ši knyga – kaip tik Jums! Viską išbandęs savo kailiu, autorius pataria, kaip ir kur galima savarankiškai keliauti neišleidžiant kalno pinigų ir patiriant kuo daugiau įspūdžių."

Jolanta Svirnelytė, televizijos žurnalistė

TURINYS

TURINYS


Apie ką ši knyga / 10

Kur keliauti? / 16

Vizos ir formalumai / 24

Skrydis - nebe privilegija / 38

Kaip pigiau nuskristi? / 48

Kaip suplanuoti maršrutą / 78

Kur nakvoti? / 90

Kas svarbu prieš kelionę? / 106

Kelionė prasideda! / 128

Pavojai kelionėje: būkite budrūs! / 158

Kelionė traukiniu / 170

Autobusai ir maršrutiniai taksi / 196

Keleivių teisės / 208

Viskas apie autostopą / 230

Naudingos nuorodos / 261

Parašykite atsiliepimą apie "Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta, kurią skaitytojams dovanoja Robertas Pogorelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robertas Pogorelis su knyga Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robertas Pogorelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta" perkama kartu