0

Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 17,19 €*
Sutaupote: 5.70 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti

  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786098254396

2020-09-30 11.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti " aprašymas

Žurnalistės Jullie L. Hall knyga „Narcizas tavo gyvenime: kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti“ yra išsamus narcisistinio asmenybės sutrikimo ir traumuojančio poveikio šeimos nariams ir partneriams tyrimas.

Kenčiantiems nuo narcisistinio asmenybės sutrikimo yra būdingas stiprus dėmesio sutelkimas į save. Tokie žmonės siekia dėmesio bet kokia kaina, išaukština savo darbus, nori būti pranašesni už kitus. Tačiau šie asmenys nesugeba išlaikyti gerų asmeninių santykių bei traumuoja aplinkinius.

Knyga skirta visiems patyrusiems sutrikimą, susidūrusiems su narcizais ir besidomintiems žmonių elgsena. Narcisistinis asmenybės sutrikimas daro stiprų gniuždantį poveikį tiems, kurie patiria narcizo manipuliacijas ir įniršį.

„Narcizas tavo gyvenime: kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti“ iliustruoja emociškai naikinančią narcisistinės prievartos šeimoje ir santykiuose patirtį. Taip pat knyga pripažįsta sudėtingą emocinę ir fizinę traumą, kurią sukelia susidūrimas su narcizais ir padeda tą patyrusiems žmonėms atsitiesti.

Nesvarbu, ar jūs tik mokotės apie narcisistinis asmenybės sutrikimą, ar gyvenate su tokiais šeimos nariais, ar bandote ištrūkti iš narcisistinius santykių, ar patys kovojate su sudėtingu sutrikimu, šioje knygoje rasite atsakymus į daugelį rūpimų klausimų.

Klausimų tikrai kyla daug. Pvz., kokios būna narcisistinio asmenybės sutrikimo formos ir kuo jos skiriasi. Ar mano partneris yra narcizas, o gal tiesiog paprastas savimyla? Kodėl aš vis traukiu narcisistines asmenybes? Kas nutinka nacistinėje šeimoje ir kaip padėti vaikams? Kokios sveikatos problemos susijusios su narcisistine prievarta ir kaip patikėti savimi bei ateitimi?

Pati narcisistinį asmenybės sutrikimą patyrusi, o dabar panašaus likimo žmonėms padedanti žurnalistė Jullie L. Hall knygoje „Narcizas tavo gyvenime“ atsako į visus šiuos klausimus, dalijasi praktiniais patarimais bei įkvepiančiomis istorijomis, kurios padės judėti į priekį.

Julie L. Hall – žurnalistė, autorė, redaktorė, poetė ir konsultantė, kurios darbai pasirodė „Psychology Today“, „Reuters“, „HuffPost“, „The Nation“, „The Seattle Times“, „Chicago Sun-Times“, „Psych Central“ ir daugelyje kitų leidinių. Julie L. Hall yra reabilitacijos po narcisistinės prievartos trenerė ir konsultuoja klientus iš viso pasaulio. Kai nerašo ir neužsiima konsultacijomis, autorė mėgsta leisti laiką važinėdama kalnų dviračiu ir fotografuodama laukinę gamtą.

Iš anglų kalbos vertė vertė Daiva Krištopaitienė

Parašykite atsiliepimą apie "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Jullie L. Hall parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jullie L. Hall tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti " perkama kartu