NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti

4.8
(28 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  81
  TOP 81
Kaina: 8,29 €
Kaina su kodu: 5,80 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2023-06-07 Samanta

Tai knyga, kurią norėtumėte perskaityti, kad suprastumėte narcisizmą savo šeimoje.


2024-02-29 8.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti " aprašymas

Žurnalistės Jullie L. Hall knyga „Narcizas tavo gyvenime: kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti“ yra išsamus narcisistinio asmenybės sutrikimo ir traumuojančio poveikio šeimos nariams ir partneriams tyrimas.

Kenčiantiems nuo narcisistinio asmenybės sutrikimo yra būdingas stiprus dėmesio sutelkimas į save. Tokie žmonės siekia dėmesio bet kokia kaina, išaukština savo darbus, nori būti pranašesni už kitus. Tačiau šie asmenys nesugeba išlaikyti gerų asmeninių santykių bei traumuoja aplinkinius.

Knyga skirta visiems patyrusiems sutrikimą, susidūrusiems su narcizais ir besidomintiems žmonių elgsena. Narcisistinis asmenybės sutrikimas daro stiprų gniuždantį poveikį tiems, kurie patiria narcizo manipuliacijas ir įniršį.

„Narcizas tavo gyvenime: kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti“ iliustruoja emociškai naikinančią narcisistinės prievartos šeimoje ir santykiuose patirtį. Taip pat knyga pripažįsta sudėtingą emocinę ir fizinę traumą, kurią sukelia susidūrimas su narcizais ir padeda tą patyrusiems žmonėms atsitiesti.

Nesvarbu, ar jūs tik mokotės apie narcisistinis asmenybės sutrikimą, ar gyvenate su tokiais šeimos nariais, ar bandote ištrūkti iš narcisistinius santykių, ar patys kovojate su sudėtingu sutrikimu, šioje knygoje rasite atsakymus į daugelį rūpimų klausimų.

Klausimų tikrai kyla daug. Pvz., kokios būna narcisistinio asmenybės sutrikimo formos ir kuo jos skiriasi. Ar mano partneris yra narcizas, o gal tiesiog paprastas savimyla? Kodėl aš vis traukiu narcisistines asmenybes? Kas nutinka nacistinėje šeimoje ir kaip padėti vaikams? Kokios sveikatos problemos susijusios su narcisistine prievarta ir kaip patikėti savimi bei ateitimi?

Pati narcisistinį asmenybės sutrikimą patyrusi, o dabar panašaus likimo žmonėms padedanti žurnalistė Jullie L. Hall knygoje „Narcizas tavo gyvenime“ atsako į visus šiuos klausimus, dalijasi praktiniais patarimais bei įkvepiančiomis istorijomis, kurios padės judėti į priekį.

Julie L. Hall – žurnalistė, autorė, redaktorė, poetė ir konsultantė, kurios darbai pasirodė „Psychology Today“, „Reuters“, „HuffPost“, „The Nation“, „The Seattle Times“, „Chicago Sun-Times“, „Psych Central“ ir daugelyje kitų leidinių. Julie L. Hall yra reabilitacijos po narcisistinės prievartos trenerė ir konsultuoja klientus iš viso pasaulio. Kai nerašo ir neužsiima konsultacijomis, autorė mėgsta leisti laiką važinėdama kalnų dviračiu ir fotografuodama laukinę gamtą.

Iš anglų kalbos vertė vertė Daiva Krištopaitienė


 • Autorius: Jullie L. Hall
 • Leidėjas: Liūtai ne avys
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 368
 • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098254396

Kiti taip pat domėjosi


2023-06-07

Tai knyga, kurią norėtumėte perskaityti, kad suprastumėte narcisizmą savo šeimoje.

2023-06-07

Per labai sunkią patirtį pasiėmiau šią knygą ir perskaičiau... Tai tapo mano šviesos švyturiu per audrą, kurią nežinojau, kad išgyvenu...

2023-06-06

Tai privalo perskaityti kiekvienas, išgyvenęs narcisistinę tėvų prievartą...

2023-06-05

Nuostabi knyga! kad būčiau jį atradęs prieš 40 metų. Ne visi narcizai yra atviri klišių tipai. Užslėpti narcizai yra vienodai netvarkingi asmenybėje. Tylus gydymas, kurį išgyvenau daugelį metų, pagaliau įgauna prasmę. Ačiū Julie Hall, kad parašėte šią knygą.

2023-05-31

puikus vadovas ir labai padėjo man sveikti.

2023-04-25

Niekada nemaniau, kad mane supa narcizai. Visada kaltinau save dėl kitų žmonių veiksmų ir tikėjau, kad esu kalta dėl aplinkui besisukančio negatyvo. Mano terapeutas, pajutęs skausmą, kurį man sukėlė šios mintys, pasiūlė man perskaityti šią knygą.

2023-04-20

Puiki knyga, padėsianti tiems, kurie mano, kad gali būti narcisistinės prievartos gale.

2023-04-19

NIEKADA nevelu igyti ziuniu reikalingu teigiamiems pokyciams savo gyvenime. Tas posakis „zinios yra galia“ yra toks tikras teiginys.

2023-04-18

Man prireikė labai ilgai, kol tai perskaičiau, nes jis pasirodė PER Arti namų...

2023-04-05

Puiki knyga su gera informacija apie narciziškos šeimos ir draugų atpažinimą ir bendravimą su jais.

2023-04-04

Jei jūsų gyvenime yra narcizas, PIRKTI ŠIĄ KNYGĄ! Jei įtariate, kad jūsų gyvenime yra narcizas, PIRKTI ŠIĄ KNYGĄ!

2023-04-01

Fenomenali knyga! Padejo man suprasti savo seimos struktura. 100% izvalgi knyga.

2023-03-30

Čia yra tiek daug puikios medžiagos, o kai kurių aš nemačiau niekur kitur

2023-03-28

Lengvas, greitas, bet žiaurus skaitymas, labai informatyvus, bet asmeniškai nelabai užtikrinantis.

2023-03-25

Skaitant šią knygą suvokiau, kad gyvenu su narcisistine asmenybe savo vyru. Man akys atsivėrė ir pagaliau suvokiau kas negerai ir kaip galima viską pakeisti. Rekomenduoju perskaityti šią knygą visiems kas bent turit menkiausią kibirkštį, kad jūsų partneris -ė yra manipuliatorius, egoistas, tuštybės įsikūnijimas, žiūri tik savo poreikių ir kad tik jam būtų gerai. Nepastovios nuotaikos tai linksmas tai staiga piktas, viskuo nepatenkintas. Pastoviai visi aplinkui yra blogi, niekam tikę, o tik jis yra tobulybė.

2023-03-06

4.5 / Labai informatyvus. Daugiau kalbama su narciziškų tėvų vaikais nei su sutuoktiniais, tačiau ši informacija lengvai informuoja apie kitus santykius su žmonėmis.

2023-02-26

Nuostabi knyga! Rekomenduoju perskaityti kiekvienam! Geriau nei konsultacija pas psichologą.. Ir ji ne tik apie vyrus narcizus, o apie didžiąją dalį Lietuvos šeimų..

2023-02-14

pagaliau supratau narcizų modelius ir kaip nuo jų apsisaugoti.

2023-02-10

Itin naudinga nformacija tiems, kurie išgyveno narcisistinę prievartą šeimose.

2023-02-09

Knygoje pateikiamos visos pagrindinės mintys ir tyrinėjimai apie narcizus, kurie yra susitelkę į save, be empatijos, nemanipuliuojančių ir pan.

2023-02-08

Pasiruoškite su žymekliu ir užrašų knygute, kad galėtumėte užsirašyti. Beveik kiekvienas sakinys yra visas pamokslas.

2023-02-01

Gerai parašytas sąvadas apie tai, kas yra narcisizmas, kaip jo aukos prisitaiko prie jo ir kaip jį suprasti bei išgydyti. Rekomenduoju.

2023-01-25

Puikiai tinka savigydininkams, kurie siekia patvirtinti savo patirtį su narkotikais ir kaip apsisaugoti nuo šių energijos siurbiklių.

2023-01-18

Tai yra išsamiausias pradas apie tai, kaip atpažinti narcisistinį prievartą, susidoroti su juo ir išgydyti nuo jo.

2023-01-17

Labai rekomenduoju narcistinio elgesio aukoms

2021-09-19

2021-07-18

Absoliutūs kliedesiai. Autore žmones, ypač vyrus, priskiria prie narcizų vien todėl, kad jie sugeba rūpintis ir savimi, o ne vien artima aplinka. Narcizai vaizduojami monstrais. Knygoje sutirštintos spalvos ir vaizduojamos aukos.

2021-01-13

Labai puiki knyga.Atvere akis.Nes visada jauciausi nemylima besalygiskai motinos.Esu is disfunkcines seimos.Skaiciau ir braukiau.Viskas tinka.Man 40 o as db suzinojau kas yra narcisizmas.Ir kad juo serga ir moterys.

Parašykite atsiliepimą apie "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Jullie L. Hall pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jullie L. Hall tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti " perkama kartu