NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Naujasis mokslas apie turtą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 3.99 SoldOut

Knygos "Naujasis mokslas apie turtą" aprašymas

„Naujas mokslas apie turtą“ - knyga, kurį įkvėpė "The Secret" ir milijonus pasaulio skaitytojų.

Nesvarbu, kas jūs ar kokį talentą turite – praturtėti gali visi. Pinigai ir nuosavybė – tai tam tikro teisingo elgesio rezultatas. Pagal šį traukos principu veikiantį gamtos dėsnį, kiekvienas veiksmas sukelia atitinkamą atoveiksmį. Deramai atliekant šiuos veiksmus, neišvengiamai laukia suklestėjimas.

Knygoje "Naujasis mokslas apie turtą" praktiniais, o kartais net matematiniais, metodais aiškinama, kaip prisitraukti turtus. Knygos autorius Wallace'as D. Wattlesas į turtėjimą žiūri kaip į nesudėtingą lygtį. Tiksliai vykdant jo siūlomus paprastus ir racionalius žingsnius, rezultatas visada bus lygus turtui.

Pagrindinė šio veikalo mintis: bet kas, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, išsilavinimo, socialinio statuso ar gyvenamosios vietos, turi galimybę tapti labai turtingu. Autoriaus aiškinimuose nerasite sudėtingų teorijų ir daugiažodžių filosofijų. Savo mintis jis dėsto aiškiai ir suprantamai, todėl skaityti šią knygą ir pritaikyti ją tikram gyvenimui galės kiekvienas.

Vienintelis autoriaus reikalavimas – perskaityti šią knygą, įsisąmoninti perskaitytus žodžius ir visą laiką norėti. Tuomet ir jūs galėsite susikrauti norimus turtus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naujasis mokslas apie turtą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Ruth L. Miller, Wallace D. Wattles pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujasis mokslas apie turtą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujasis mokslas apie turtą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujasis mokslas apie turtą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujasis mokslas apie turtą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ruth L. Miller, Wallace D. Wattles tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujasis mokslas apie turtą" perkama kartu